Büyükşehir’in Yumurtalık ilçesindeki altyapı çalışmaları sürüyor

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce Yumurtalık ilçesi sınırları içerisindeki Alparslan Türkeş Caddesi’nin çift yönlü bulvar haline getirilmesi ve kaldırım uygulaması için çalışmalara başladı. 3 kilometrelik sahil yolu kapsamında yürüyüş...

Büyükşehir’in Yumurtalık ilçesindeki altyapı çalışmaları sürüyor
Adana Büyükşehir Belediyesi’nce Yumurtalık ilçesi sınırları içerisindeki Alparslan Türkeş Caddesi’nin çift yönlü bulvar haline getirilmesi ve kaldırım uygulaması için çalışmalara başladı. 3 kilometrelik sahil yolu kapsamında yürüyüş ve bisiklet yolu için de altyapı faaliyetleri devam ediyor.

Yumurtalık halkının talebini dikkate alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatıyla başlatılan altyapı çalışmaları 3 kilometrelik yol boyunca sürüyor.
Yumurtalık’ta yerli halkın olduğu kadar, tatil sezonunda ilçeye gelenlerin ve site sahiplerinin de ulaşım ihtiyacını karşılayacak Alparslan Türkeş Bulvarı’ndaki çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak halkın hizmetine sunulması hedefleniyor. Devlet Su İşleri binası kapısından, Kalemli Deresi’ne kadar yaklaşık 3 kilometrelik sahil yolu projesi kapsamında yürüyüş ve bisiklet yolu yapımı için de altyapı çalışmaları sürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122