Besni’de berber esnafları Pazar günleri açmama kararı aldı

Adıyaman’ın Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati İşitmen Başkanlığında toplanan berber esnafları, Pazar günleri iş yerlerini açmama kararı aldı.Konu ile ilgili açıklama yapan Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati...

Besni’de berber esnafları Pazar günleri açmama kararı aldı

Adıyaman’ın Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati İşitmen Başkanlığında toplanan berber esnafları, Pazar günleri iş yerlerini açmama kararı aldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati İşitmen, Besni’deki berberlerin yaptıkları toplantı sonrası Pazar günleri iş yerlerini açmayacaklarını söyledi. Başkan İşitmen, "Buradaki amacımız berber esnafının Pazar günleri ailesi ile birlikte istirahat ve dinlenmesidir. Yaptığımız toplantı sonrası bütün berber esnafımız bu uygulamadan memnun olacağını söyledi. Berber esnafı ile almış olduğumuz bu karar 18 Şubat 2018 tarihinden itibaren uygulamaya geçecektir. Bütün berber esnafına hayırlı olsun diliyorum ve halkımızın da alınan bu karar sonrası Pazar günü berberlere hoşgörülü olmasını temenni ediyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55