Gölbaşı’nda terör şehitleri için mevlid okutuldu

İstanbul Beşiktaş’ta düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan polisler ve vatandaşlar için Adıyaman’ın Gölbaşı Kaymakamlığı tarafından Mevlidi Şerif okundu.Merkez Ulu Caminde düzenlenen mevlid programına Kaymakam Murat Zadeleroğlu,...

Gölbaşı’nda terör şehitleri için mevlid okutuldu
İstanbul Beşiktaş’ta düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan polisler ve vatandaşlar için Adıyaman’ın Gölbaşı Kaymakamlığı tarafından Mevlidi Şerif okundu.
Merkez Ulu Caminde düzenlenen mevlid programına Kaymakam Murat Zadeleroğlu, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Abdullah Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, İlçe Müftüsü Selami Sayın, İmam Hatip Lisesi Müdürü Recep Akbaşlı, belde belediye başkanları, kurum amirleri, okul müdürleri, ilçe emniyet müdürlüğü personelleri ve vatandaşlar katıldı.
Mevlit okunmasının ardından Kaymakam Zadeleroğlu güvenlik güçlerinin aziz vatanın güvenliği için canını feda ettiğini ve şehitlik mertebesinin kutsal olduğunu belirterek, herkesin vatanına ve milletine sahip çıkması gerektiğini kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154