UAÜ’de ’15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı’ paneli yapıldı

Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde (UAÜ) 15 Temmuz gecesi yapılan hain darbe girişiminde yaşanılanların öncesi ve sonrasının tartışıldığı ’15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı’ paneli gerçekleştirildi. Terörist elebaşı Abdullah...

UAÜ’de ’15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı’ paneli yapıldı
Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde (UAÜ) 15 Temmuz gecesi yapılan hain darbe girişiminde yaşanılanların öncesi ve sonrasının tartışıldığı ’15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı’ paneli gerçekleştirildi. Terörist elebaşı Abdullah Öcalan’ın ilk sorgulamasını yapan emekli Albay Hasan Atilla Uğur, ANKA Enstitüsü Başkanı Rafet Aslantaş ve gazeteci-yazar Ceyhun Bozkurt’un katıldığı panelde UAÜ İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Tarık Oğuzlu ve UAÜ Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr İnanç İşten de yer aldı.
Askerlerimiz destan yazıyor
FETÖ Terör Örgütü’nün Türk Silahlı Kuvvetleri’ne uzun yıllar boyunca nasıl sızdığını anlatan emekli Albay Hasan Atilla Uğur, tüm terör örgütlerinin tek bir amaca hizmet ettiğini söyledi. Uğur, şuanda ülkenin bekası için mücadele eden tüm askerlerin bir destan yazdığının altını çizdi. Gazeteci Ceyhun Bozkurt ise 15 Temmuz Darbe Günü İstanbul’da yaşananları öğrenciler ile paylaştı. UAÜ Rektörü İsmail Yüksek’in kapanış konuşmasında ise ülkece bir olduğumuz zaman her şeyin üstesinden geleceğimizi ifade ederek konuşmacılara hediyelerini takdim etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154