Vali Özefe, Posof’ta incelemelerde bulundu

Ardahan Valisi İbrahim Özefe, Posof ilçesini ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.Hükümet konağı önünde ilçe yönetimi heyeti tarafından karşılanan Vali İbrahim Özefe, daha sonra Kaymakamlık makamına geçti.İlçe Kaymakamı Ufuk Özen...

ARDAHAN 12.10.2016, 11:37
Vali Özefe, Posof’ta incelemelerde bulundu
banner257
Ardahan Valisi İbrahim Özefe, Posof ilçesini ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.
Hükümet konağı önünde ilçe yönetimi heyeti tarafından karşılanan Vali İbrahim Özefe, daha sonra Kaymakamlık makamına geçti.
İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu burada hazırladığı sunumunu bilgisayar ekranında görüntülü olarak yaptı. Sunumda 1914 yılından bu yana ilçede yapılan her türlü çalışmalar hakkında bilgiler veren Alibeyoğlu, ilçede görev yapan tüm birimler hakkında detaylı olarak anlatılan çalışmalarda köyler ve yollarla ilgili yapılan çalışmalar, milli eğitimle ilgili bilgiler ve en ufak teferruatlarla köylerdeki kilit taşları, kanalizasyon, köy yolları asfaltlama çalışmaları ve giderler anlatıldı.
Sunumun bitiminde Vali Özefe de yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini bildirdi.
Toplantı sonunda Kaymakam Alibeyoğlu tarafından valiye hediye verildi.
Kaymakamlıktan sonraki ikinci toplantı Belediye Başkanlığında yapıldı. Belediye Başkanı Cahit Ulgar da Posof ta yapılan çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yapılan açıklamalardan sonra Belediye Başkanı Cahit Ulgar da Vali Özefe’ye Posof hatırası sundu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?