Barda çıkan silahlı kavgada ölü sayısı 4’e yükseldi.

İzmir’in Karşıyaka İlçesinde Bulunan Bir Barda Çikan Silahlı Kavgada Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 4’e Çikti. Polis Memuru Mustafa İnal’dan Sonra Ağır Yararlanan Sinem Alptuğ Da Hayatını Kaybetti.

Barda çıkan silahlı kavgada ölü sayısı 4’e yükseldi.
İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan bir barda çıkan silahlı kavgada hayatını kaybedenlerin sayısı 4’e çıktı. Polis memuru Mustafa İnal’dan sonra ağır yararlanan Sinem Alptuğ da hayatını kaybetti.
Karşıyaka ilçesinde geçtiğimiz Cumartesi gecesi Cemal Gürsel Caddesi üzerinde bulunan bir barda iki grup arasında tartışma başladı. Tartışmanın büyümesi ile çıkan silahlı kavgada iş yeri sahibi Günay Kılıç, Sinem Alptuğ (37) ve Yunus Timleri’nde görevli polis memuru Mustafa İnal (33) ağır yaralanırken, Halil Kaya ise olay yerinde hayatını kaybetti. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından İnal ve Alptuğ Ege Üniversitesi Hastanesine, iş yeri sahibi Kılıç ise özel bir hastaneye kaldırıldı. Kılıç, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayda ağır yaralanan polis memuru İnal, Pazar günü kaldırıldığı Ege Üniversitesi Hastanesi’nde hayatını kaybederken, Alptuğ’un da bugün gece saatlerinde hayatını kaybettiği belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224