Beşiktaş’ta Bulunan Lüks Bir Otelin 10. Katından Atlayarak İntihar Eden Yaşlı Kadın Hayatını Kaybetti

Beşiktaş’ta bulunan bir otelin 10. katından atlayarak intihar eden yaşlı bir kadın hayatını kaybetti.Beşiktaş, Prof. Dr. Bülent Tercan Caddesi üzerinde bulunan bir otelde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Sabah saat 05.00...

Beşiktaş’ta Bulunan Lüks Bir Otelin 10. Katından Atlayarak İntihar Eden Yaşlı Kadın Hayatını Kaybetti
Beşiktaş’ta bulunan bir otelin 10. katından atlayarak intihar eden yaşlı bir kadın hayatını kaybetti.
Beşiktaş, Prof. Dr. Bülent Tercan Caddesi üzerinde bulunan bir otelde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Sabah saat 05.00 sıralarında otelde kalan 70 yaşlarında bir kadın odasının bulunduğu 10. kattan kendini boşluğa bırakarak intihar etti. Merdiven boşluklarından aşağıya atlayan yaşlı kadın -1. kata çakıldı. Hareketsiz bir şekilde yerde yatan kadını otel çalışanları buldu. Çalışanlar durumu sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaşlı kadının olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti.
Yaşlı kadının hayatını kaybetmesinin tespit edilmesinin ardından otele olay yeri inceleme ekipleri geldi. Ekipler olay yerinde çalışma yaparken, otele ait güvenlik kameralarını incelemek üzere aldı. Hayatını kaybeden kadının kimlik tespiti için çalışmalar sürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122