Fırnız Alabalık Tesisinden Kamuoyu açıklaması

Öğle saatlerinde Fırnız Alabalık Tesisinde 13 kişinin yaralandığı kavga ile ilgili tesis yetkilileri kamuoyu açıklaması yaptı.

ASAYİŞ 11.08.2019, 19:32
Fırnız Alabalık Tesisinden Kamuoyu açıklaması
banner257

İşte Tesis Yetkililerinin Açıklaması;

Tesisimiz bayram dolayısı ile 11.08. 2019 tarihinde kapalı olmasına rağmen, Kahramanmaraş büyükşehir belediyesinde çalıştığını söyleyerek misafirleri ile rica minnet tesise giriş yapan yaklaşık 20 kişi, ilerleyen saatlerde bayanlardan birinin yüzüğünü suya düşürdüğünü belirtip tesis sahibinden yardım istedi. Bir çardağa yaklaşık 20 kişinin çıkması sonucu çardak kırılmış olup suyun üstüne çardağa çıkanların düşmeleri sonucunda tesis sahibine küfür ederek mangal şişi fırlatılmış ve tesis sahibini kızı olan A. A. yanlarına geldiğinde tesis sahibine ve kızına fiziki müdahalede bulunulmuştur. Tesis sahibi ve kızı geri çekilmesine rağmen 20 kişilik grupça tesis sahibi darp edilmiş kızının kafası kırılmıştır. Tüm bu yaşananlarda tesis sahibinin suçsuzluğu ve kusurunun olmadığı kamera kayıtları ile sabit olup kamera kayıtları kolluk kuvvetlerine iletilmiştir. Gerek şahsımız gerek şirketimiz adına bu asılsız iftiraları kabul etmeyerek ilgililer hakkında yasal süreci başlatacağımızı bildiririz.

Yorumlar (37)
İbo 10 ay önce
Maraş normal yapacak birşey yok
Kültür olmazsa böyle oluyor maalesef fırnız bitti benim için
Fırınız dolandırıcılığı. 10 ay önce
Açıklamaya bak. Insanlara silah hariç herşey ile saldır sonra kendini savun. Burası tam bir piskopat yuvası benzer olay benim başıma geldi geçen yıl. Garson resmen tehdit etti bizi. Buranın acilen kültürlü ve bilgili birisine deviri lazım yoksa bu kişiler orada birisinin canına kıyar. Hem dedektif gibi başınıza dikiliyorlar. Aileniz ile rahat rahat oturamıyorsunuz. Fiyat deseniz zaten sanki deniz kıyısı restorantları gibi. Belediyenin acilen el atması lazım çok acil hemde. Insanların kafasına satır ile vurmak nedir ya küçücük çocuğu tutup fırlatmak hangi vicdana sığar. Hele hele kadının durumu ortada resmen öldürmeye teşebbüs.
Ferhat 10 ay önce
Fırnız sit alanı ilan edilmeli bu paçozların hepsinin işine son verilmeli. Devletin malıyla millete ahkam kesiyolar
Metin 10 ay önce
buradaki çardakları kapatsınlar ne bu ya resmen terör sanki oradan akan su sadece kendilerinin mi devleti milletin malı
İsimsiz 10 ay önce
Maraş ne zaman bu hale geldi arkadaş insanlar okadar tahammülsüz olmuş ki artık haberlerde bile maraşta sürekli kavga cinayet vurdu kırdı duyar olduk kahraman şehrin insanları böyle mi olmalı yazık çok yazık kavgayla ağız burun kırmayla kan akıtmayla çözüldüğü şimdi bu olay
Aha 10 ay önce
Orada kameramı var yemegin bizi milleti saf mı sandınız bizde oranın çocuğuyuz sizi iyi bilirriz
vatandaş 10 ay önce
fırnız başkonuş ve döngele acil olarak müfettiş incelemesinden geçmeli, usülsüz bir durumda sözleşmesi iptal edilmeli
Maraşlı 10 ay önce
Kadının halini görüyorsunuz ağızı burnu kafası kan içinde bu kadına şiddetir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?