Fuhuş çetesinin listesinde Kahramanmaraşlı iş adamları da var!

Geçtiğimiz günlerde Yalova’da fuhuş çetesine karşı düzenlenen fuhuş operasyonunda Kahramanmaraş detayı şoke etti.

Fuhuş çetesinin listesinde Kahramanmaraşlı iş adamları da var!

Çetenin fuhuş için ayarladığı Villada ele geçirilen müşteri listesinde, birbirinden önemli iş adamlarının olması da gözlerden kaçmadı.

Rusya ve Özbekistan’dan getirilen kadınlara fuhuş yaptıran çete, bu yolla birçok kadını da mağdur etti.

Kahramanmaraşlı iş adamları S.I, C.K , A.Y ve D.Ç ‘da listede yer alıyor.

OPERASYON DETAYLARI

Yalova’nın Altınova ilçesine bağlı Kayazdere beldesindeki bir villada fuhuş için tuttukları yabancı uyruklu kadınları Bursa, Kocaeli ve Yalova’daki müşterilerine pazarlayan şebekeyi, dinlemeye takılan “Tekstil firmamıza yeni kumaşlarımız gelmiştir” şifresi ele verdi. Fuhuş yapılan villada müşteri defteri de ele geçirildi. Müşterilerin isimlerinin alfabetik olarak yer aldığı deftere el konuldu. Kadınlar ve şüpheliler yapılan işlemin ardından adliyeye sevk edildi..

Rusya ve Özbekistan'dan yabancı uyruklu kadınları, çocuk ve yaşlı bakımı yaptırmak bahanesi ile getirtip Bursa, Kocaeli ve Yalova'da fuhuş yaptıran bir şebekeyi takibe alan Yalova Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, kadınların Yalova'nın Altınova ilçesine bağlı Kaytazdere beldesindeki bir villada kaldıklarını öğrendi.

Yapılan teknik takipte kadınlara fuhuş yaptıran şahısların Bursa, Kocaeli ve Yalova'daki mekanlara ve müşterilerine, "Tekstil firmamıza yeni kumaşlarımız gelmiştir" şeklinde şifreli mesaj verdiği tespit edildi.

. Hatta kadınların fotoğraflarından oluşan bir albümün de whatsapp üzerinden müşterilere gönderildiği öğrenildi. Ardından düğmeye basan polis, villaya operasyon düzenledi. Operasyonda fuhuş maksadıyla Yalova'ya gelen K.I., R.Z., A.E. ve Z.K. isimli kadınlar ile bu kadınlara aracılık yapan Ö.Y., A.T. ve S.M. isimli şüpheliler yakalandı.. Villada müşteri defteri de ele geçirildi. Müşterilerin isimlerinin alfabetik olarak yer aldığı deftere el konuldu. Kadınlar ve şüpheliler yapılan işlemin ardından adliyeye sevk edildi..

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tayfun
Tayfun - 1 hafta Önce

Cemil ve Anıl

maraşın yerlisi
maraşın yerlisi - 1 hafta Önce

Hiç yadırgamadık , çünkü bizim maraşın adamı cebi üç kuruş gördümü hemen eli mipisne uzanır.

Dogan Akyol
Dogan Akyol - 1 hafta Önce

Artık müstakil evlerde onu yapıyorlar evli olan var bayan bayanı calıştırıyor ben bizzat gördüm yeşil evlerde oturuyor bayan da

Dogan Akyol
Dogan Akyol - 1 hafta Önce

Gaziantep de de var ondan evli kadınlarda bekar kadınlarda var yer yedi tepede hatda müstakil evlerde oturanlarda var Şahin bey bölgesinde yeşil evler cagdaş 75 yıl bu bölgelerde

Kim bunlar
Kim bunlar - 1 hafta Önce

Kim bunlar

ede
ede @Kim bunlar - 1 hafta Önce

napıcın edem

SIRADAKİ HABER

banner122