Fuhuş çetesinin listesinde Kahramanmaraşlı iş adamları da var!

Geçtiğimiz günlerde Yalova’da fuhuş çetesine karşı düzenlenen fuhuş operasyonunda Kahramanmaraş detayı şoke etti.

ASAYİŞ 08.11.2019, 14:58
Fuhuş çetesinin listesinde Kahramanmaraşlı iş adamları da var!
banner257

Çetenin fuhuş için ayarladığı Villada ele geçirilen müşteri listesinde, birbirinden önemli iş adamlarının olması da gözlerden kaçmadı.

Rusya ve Özbekistan’dan getirilen kadınlara fuhuş yaptıran çete, bu yolla birçok kadını da mağdur etti.

Kahramanmaraşlı iş adamları S.I, C.K , A.Y ve D.Ç ‘da listede yer alıyor.

OPERASYON DETAYLARI

Yalova’nın Altınova ilçesine bağlı Kayazdere beldesindeki bir villada fuhuş için tuttukları yabancı uyruklu kadınları Bursa, Kocaeli ve Yalova’daki müşterilerine pazarlayan şebekeyi, dinlemeye takılan “Tekstil firmamıza yeni kumaşlarımız gelmiştir” şifresi ele verdi. Fuhuş yapılan villada müşteri defteri de ele geçirildi. Müşterilerin isimlerinin alfabetik olarak yer aldığı deftere el konuldu. Kadınlar ve şüpheliler yapılan işlemin ardından adliyeye sevk edildi..

Rusya ve Özbekistan'dan yabancı uyruklu kadınları, çocuk ve yaşlı bakımı yaptırmak bahanesi ile getirtip Bursa, Kocaeli ve Yalova'da fuhuş yaptıran bir şebekeyi takibe alan Yalova Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, kadınların Yalova'nın Altınova ilçesine bağlı Kaytazdere beldesindeki bir villada kaldıklarını öğrendi.

Yapılan teknik takipte kadınlara fuhuş yaptıran şahısların Bursa, Kocaeli ve Yalova'daki mekanlara ve müşterilerine, "Tekstil firmamıza yeni kumaşlarımız gelmiştir" şeklinde şifreli mesaj verdiği tespit edildi.

. Hatta kadınların fotoğraflarından oluşan bir albümün de whatsapp üzerinden müşterilere gönderildiği öğrenildi. Ardından düğmeye basan polis, villaya operasyon düzenledi. Operasyonda fuhuş maksadıyla Yalova'ya gelen K.I., R.Z., A.E. ve Z.K. isimli kadınlar ile bu kadınlara aracılık yapan Ö.Y., A.T. ve S.M. isimli şüpheliler yakalandı.. Villada müşteri defteri de ele geçirildi. Müşterilerin isimlerinin alfabetik olarak yer aldığı deftere el konuldu. Kadınlar ve şüpheliler yapılan işlemin ardından adliyeye sevk edildi..

Yorumlar (6)
Tayfun 2 yıl önce
Cemil ve Anıl
maraşın yerlisi 2 yıl önce
Hiç yadırgamadık , çünkü bizim maraşın adamı cebi üç kuruş gördümü hemen eli mipisne uzanır.
Dogan Akyol 2 yıl önce
Artık müstakil evlerde onu yapıyorlar evli olan var bayan bayanı calıştırıyor ben bizzat gördüm yeşil evlerde oturuyor bayan da
Dogan Akyol 2 yıl önce
Gaziantep de de var ondan evli kadınlarda bekar kadınlarda var yer yedi tepede hatda müstakil evlerde oturanlarda var Şahin bey bölgesinde yeşil evler cagdaş 75 yıl bu bölgelerde
Kim bunlar 2 yıl önce
Kim bunlar
ede 2 yıl önce
napıcın edem
36°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 31 Temmuz 2021
İmsak 03:51
Güneş 05:27
Öğle 12:44
İkindi 16:33
Akşam 19:50
Yatsı 21:20