Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı önemli açıklamalarda bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, "Liderimizin yanındayız" dedi.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı önemli açıklamalarda bulundu

Akpınar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kahramanmaraş’ta görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. 
Kervanhan Restoran’da düzenlenen sabah kahvaltısında konuşan MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, yanında oldukları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamalarına da her zaman destek verdiklerini söyledi. Akpınar, seçimlere de hazır olduklarını söyledi.
Gazetecilerin toplum hayatındaki yerinin tartışılmaz olduğunu söyleyen Başkan Akpınar, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 1 yıl Önce

hangi seçime hazırsınız yada şöyle diyeyim bundan sonra hangi seçime katılacaksınız yalakalık yapabilmek için desteklediğiniz lideriniz bitirdi bu partiyi iktidara destek vermek için orada olmadığınızı hatırlatmak isterim muhalefetlik yapabiliyorsanız yapın yapamıyorsanız koltuğu bırakın yapacak birileri gelsin diyeceğim ama sizin amacınız belli koltuğuda alıp gitmek...

Ali
Ali - 1 yıl Önce

Başkan sen olabilirsin ama ben ülkücü olarak yanınızda değilim

metin
metin - 1 yıl Önce

benim için mhp bitti artık öldü birdaha ayağa kalkamaz

milcan79
milcan79 - 1 yıl Önce

yazık bir ülkü partisi ne hale geldi. MHP bitmiştir ama ülkümüz başka partide yaşayacak arık.

WQW
WQW - 1 yıl Önce

SEN KONUMUN BAKIMINDAN OLABİLİRSİN AMA BİZ ÜLKÜCÜLER OLARAK STEPNE OLMADIĞIMIZ İÇİN DEĞİLİZ. HAZMI GENİŞ DEĞİLDE HAZIMSIZ OLMAYI YEĞLEYEREK O AĞIR SÖYLEMLERİ SÖYLEYENLERLE YAN YANA OLAMAYIZ. BİLİRSİNİZ ÜLKÜCÜNÜN PARTİSİ OLMAZ ÜLKÜSÜNE HİZMET ETTİĞİ VE EDECEĞİNE İNANDIĞI SİYASİ GÖRÜŞÜN YANINDA YER ALIR.SİZLER SİYASİNİZ KÜSLÜK OLMAZ ANLAYIŞIYLA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. BU ARADA VATAN MİLLET SÖYLEMLERİNDEN UZAK DURUN,BUNUNLA HİÇ BİR ALAKASI YOKTUR. ÜLKÜCÜLER ÖYLE BİR DURUMDA KENDİSİNİ VAZİFE BİLEREK GEREĞİNİ YAPAR.DÜN SİZİN AKLINADA DESTEĞİNİZEDE İHTİYACIMIZ YOK DENİLDİĞİNİ NE ÇABUK QWUNUTTUNUZ, ŞİMDİ SIKIŞTILAR ONUN İÇİN, YARI RAHATLADIKLARI VEYA SÜRECİ ATLATTIKLARINDA YAPACAKLARINIDA SÖYLEMEME GEREK YOK ARİF OLAN ANLAR. DURMAYIN YOLUNUZA DEVAM EDİN.

Ahmet altun
Ahmet altun - 1 yıl Önce

Hangi seçime hazırsınız seçime giriyormu MHP yazık çok yazık yıllarca oy verdiğimiz parti ne haller de biz ülkümüzü IYI PARTİ de devam ettireceğiz

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 1 yıl Önce

hangisi.Akp liderinin mi.Malum sizin parti yancı oldu da...

TÜRKÜNASKERİ
TÜRKÜNASKERİ - 1 yıl Önce

BİZ ÜLKÜCÜLER O TUZAĞA DÜŞMEYECEĞİZ... DEVLET BAHÇELİ VE PEŞİNDEN GİTTİĞİ KİŞİNİN ZULÜM DEVRİ ... BİTMEK ÜZERE

yavuz ertürk
yavuz ertürk - 1 yıl Önce

Devlet Bahçeli yanlış yapmaz mutlaka bir bildiği vardır arkasındayız. Geçen Seçimlerde CHP ile Cumhurbaşkanlığı için ittifak yaptı bu kadar ses çıkarmamıştınız. İnatçılık olmaz devletin bakası sözkonusu bence.

KAHRAMANMARAŞ
KAHRAMANMARAŞ - 1 yıl Önce

HANGİ LİDERİN YANINDASIN BAŞKAN.... (D) EVLAT AKÇALININMI ONUN ÖNCELERİ BİNBİR GÜNAHINI SAYDIĞI DÖKTÜĞÜ BAŞKASININ MI

Emre
Emre - 1 yıl Önce

Devlet bahçeli en güzel olanı yaptı. Dış güçler fetö eliyle ülkeyi ele geçirmek ve bölmek istiyor. Ama bizim bazı aklı eksik insanımız bunu anlamıyor ve anlamak istemiyor. Bizim millete zaten müslüman parti olan akp ye muhalefet ol ama arkana geçeyim de muhalefet olur dış güçlerin önüne do..... hem vatanı kaybeder hem çanağı ALLAH cahillerin elinden müslümanları korusun.

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı @Emre - 1 yıl Önce

eksik akıllının alası sensin.Anlaşılan odur ki sende eksik denilebilecek akıl bile yok.Dış güçlerin oyunuyla fetonun ülkeyi ele geçirmesine gerek yok,zaten bu ülke tüm kurumlarıyla beraber fetoya teslim edilmiş.Hem de son onbeş yılda ve de ışık hızıyla.Az önce dediğim gibi sende bunu anlayacak kapasite olmadığı için bu kadar yaşanan olaylardan sonra bunu anlamıyorsan seni suçlayamam.Çok şükür ki bunu anlayan insanların sayısı sizden fazla ve o insanlar da bu memleketi sizden çok seviyor.Bakara makara diye milletle alay edenlerin,milletin .... koyacağız diyen müteahite iş verenlerin,insanları kutuplaştıranların,zengini daha zengin,fakiri daha fakir edenlerin,orta direği yok edenlerin zamanı doldu çok şükür.Gel 2019 gel...

YALNIZ KURT
YALNIZ KURT - 1 yıl Önce

BAŞKAN MHP DİYE BİR PARTİ KALDIMIKİ SECİME HAZIRIZ DİYORSUN
HEMEN SİZDE BU YANLIŞDAN DÖNÜN


SIRADAKİ HABER

banner240

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55