Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı önemli açıklamalarda bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, "Liderimizin yanındayız" dedi.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı önemli açıklamalarda bulundu

Akpınar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kahramanmaraş’ta görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. 
Kervanhan Restoran’da düzenlenen sabah kahvaltısında konuşan MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, yanında oldukları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamalarına da her zaman destek verdiklerini söyledi. Akpınar, seçimlere de hazır olduklarını söyledi.
Gazetecilerin toplum hayatındaki yerinin tartışılmaz olduğunu söyleyen Başkan Akpınar, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 4 ay Önce

hangi seçime hazırsınız yada şöyle diyeyim bundan sonra hangi seçime katılacaksınız yalakalık yapabilmek için desteklediğiniz lideriniz bitirdi bu partiyi iktidara destek vermek için orada olmadığınızı hatırlatmak isterim muhalefetlik yapabiliyorsanız yapın yapamıyorsanız koltuğu bırakın yapacak birileri gelsin diyeceğim ama sizin amacınız belli koltuğuda alıp gitmek...

Ali
Ali - 4 ay Önce

Başkan sen olabilirsin ama ben ülkücü olarak yanınızda değilim

metin
metin - 4 ay Önce

benim için mhp bitti artık öldü birdaha ayağa kalkamaz

milcan79
milcan79 - 4 ay Önce

yazık bir ülkü partisi ne hale geldi. MHP bitmiştir ama ülkümüz başka partide yaşayacak arık.

WQW
WQW - 4 ay Önce

SEN KONUMUN BAKIMINDAN OLABİLİRSİN AMA BİZ ÜLKÜCÜLER OLARAK STEPNE OLMADIĞIMIZ İÇİN DEĞİLİZ. HAZMI GENİŞ DEĞİLDE HAZIMSIZ OLMAYI YEĞLEYEREK O AĞIR SÖYLEMLERİ SÖYLEYENLERLE YAN YANA OLAMAYIZ. BİLİRSİNİZ ÜLKÜCÜNÜN PARTİSİ OLMAZ ÜLKÜSÜNE HİZMET ETTİĞİ VE EDECEĞİNE İNANDIĞI SİYASİ GÖRÜŞÜN YANINDA YER ALIR.SİZLER SİYASİNİZ KÜSLÜK OLMAZ ANLAYIŞIYLA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. BU ARADA VATAN MİLLET SÖYLEMLERİNDEN UZAK DURUN,BUNUNLA HİÇ BİR ALAKASI YOKTUR. ÜLKÜCÜLER ÖYLE BİR DURUMDA KENDİSİNİ VAZİFE BİLEREK GEREĞİNİ YAPAR.DÜN SİZİN AKLINADA DESTEĞİNİZEDE İHTİYACIMIZ YOK DENİLDİĞİNİ NE ÇABUK QWUNUTTUNUZ, ŞİMDİ SIKIŞTILAR ONUN İÇİN, YARI RAHATLADIKLARI VEYA SÜRECİ ATLATTIKLARINDA YAPACAKLARINIDA SÖYLEMEME GEREK YOK ARİF OLAN ANLAR. DURMAYIN YOLUNUZA DEVAM EDİN.

Ahmet altun
Ahmet altun - 4 ay Önce

Hangi seçime hazırsınız seçime giriyormu MHP yazık çok yazık yıllarca oy verdiğimiz parti ne haller de biz ülkümüzü IYI PARTİ de devam ettireceğiz

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 4 ay Önce

hangisi.Akp liderinin mi.Malum sizin parti yancı oldu da...

TÜRKÜNASKERİ
TÜRKÜNASKERİ - 4 ay Önce

BİZ ÜLKÜCÜLER O TUZAĞA DÜŞMEYECEĞİZ... DEVLET BAHÇELİ VE PEŞİNDEN GİTTİĞİ KİŞİNİN ZULÜM DEVRİ ... BİTMEK ÜZERE


SIRADAKİ HABER

banner124

banner122

banner112

banner224

banner191

banner154

banner126