Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci görevine devam ediyor!

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci, 49 ilin emniyet müdürünün değiştiği kararnamede yer almadı. Bir çok başarılı faaliyetin başında bizzat bulanan İnci’nin değişmemişi Kahramanmaraş’ta olumlu karşılandı.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci görevine devam ediyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla, Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Atama kararına göre, boşta bulunan 4 emniyet genel müdür yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin emniyet müdürü değiştirildi. 17 müdür merkeze çekildi. Bu illerden 14’ünün emniyet müdürü, polis başmüfettişliğine getirildi. Bu illerin arasında Kahramanmaraş’ın olmaması ise sevindirdi. Başarısı ile şehre artı değer katan İnci’nin değişmemesi şehirde olumlu hava estirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararnameye göre, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Resul Holoğlu, Personel Daire Başkanı Ahmet Şengün, Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular atanırken, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten yürüten 1. Hukuk Müşaviri Selami Hüner bu göreve asaleten getirildi. Kararname ile 49 ilin emniyet müdürü değiştirilirken, bu illerden 14’ünün emniyet müdürü Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanarak polis başmüfettişliği görevlerine getirildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 18:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
S.A
S.A - 2 ay Önce

Tek ümidimiz sen kaldın müdürüm. Rabbim kılıncını keskin etsin. Milletin malına gasp edenlere göz açtırma, tüyü bitmemiş yetimin hakkını sahip çık. Gönderilen KOM müdüründen sonra meydanı boş bırakma inşaAllah.

Malik
Malik @S.A - 2 ay Önce

Bu duaya kimler ne için bağenmedi butonuna bastı aceba.....?

SIRADAKİ HABER

banner122