Kahramanmaraş Polisi, Fuhuş evlerine fırsat vermiyor

Sosyal medyayı aralıksız takibe alan Kahramanmaraş Polisi, Fuhuş evlerine fırsat vermiyor.

Kahramanmaraş Polisi, Fuhuş evlerine fırsat vermiyor

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirligine bağlı polis ekipleri,  Fuhuş olaylarıyla etkin mücadele kapsamında sosyal medyayı online takibe alıyor. Sosyal medyadaki uygunsuz ilanların pesine düşen polis, sahada da araştırma yaparak fuhuş evlerine baskın düzenliyor. Evlerde yakalanan şahıslara adlı ve idari işlem yapan polis, Fuhuş yapıldığını tespit ettiği adresleri mühürleyip kapatıyor.

05.11.2019 günü akşamı Kahramanmaraş Merkez Hayrullah Mahallesinde bir apartman dairesine polis ekipleri operasyon yaptı. 4 gün önce açıldığı tespit edilen fuhuş evinde fuhuş yapan 4 Bayan ile, Fuhuş yapmaya gelen 3 erkek şahıs yakalandı. Fuhuş yaptığı tespit edilen kadınların çok sayıda suçtan da kayıtları olduğu tespit edildi. Evi temin eden erkek şahıs ile internet üzerinden telefon ilanı veren kadına adli işlem başlatıldı. Bu telefon numarası ile irtibata geçen şahısların ifadelerine başvuruldugu öğrenildi. Şüpheli Şahıslara toplam 2588 TL para ceza tatbik edildi.  İkameti kapama ve mühürleme işlemleri başlatıldı. 

Polis ekiplerinin sosyal medya hesaplarını aralıksız takip ettiği, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin de desteği ile online bir takip yapıldığı öğrenildi. Sosyal medyada bu gibi uygunsuz ilanların ihbarı halinde anında müdahalenin yapılacağı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 01:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 6 gün Önce

Nedense bu halk rüşvet, yolsuzluk, çocuk istismarı ve saf genç kızları yoldan çıkara iş adamları gibi konularda sessiz. Bunun sebebini hepimiz biliyoruz....

Demirel
Demirel - 6 gün Önce

Ne para cezası gerekiyorki ceza evine atsinlar

demir
demir - 6 gün Önce

geri zekalilar

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 6 gün Önce

BAHÇELİ EVLERDEKİ REZİDANSLARI TAKİP EDEN BİR ALLAHIN KULU VARMI ARKALARI SAĞLAM HER TÜRLÜ FİLİM DÖNÜYOR MALİYE UYUYOR EMNİYET Bİ KAMERALARI TAKİP ETSE GÜNLÜK KİRALIK ODALARI HER SAAT BAŞI KAYITSIZ KİRAYA VERİLİYOR.

EDEM
EDEM - 6 gün Önce

İŞİN EKONOMİK BOYUTUNU HİÇ KONUŞAN YOK.EKONOMİSİ DÜZGÜN ÜLKELERDE BU KADAR FUHUŞ YOK.BİZİM EKONOMİ BOZUKKKKKKKKKKKKKKKKKK

ökkeş
ökkeş - 5 gün Önce

emniyet gereken tüm tedbirleri alıp işin üstüne çok sıkı gitmeli. gençliğimizi kaybettik gitti yazıklar olsun bize.

KÜRŞAT 46
KÜRŞAT 46 - 6 gün Önce

Aklıma bir soru geldi zina serbest mi olmuştu acaba ?

SIRADAKİ HABER