Kahramanmaraş Polisinden FETÖ Operasyonu! 16 Gözaltı

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Kom Şube Müdürlüğü Ekipleri tarafından Fetö/PDY Silahlı Terör Örgütünün TSK hücre yapılanmasına yönelik geniş kapsamlı büyük boe operasyon yapıldı.

Kahramanmaraş Polisinden FETÖ Operasyonu! 16 Gözaltı


Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Kom Şube Müdürlüğü Ekipleri tarafından Fetö/PDY Silahlı Terör Örgütünün TSK hücre yapılanmasına yönelik geniş kapsamlı büyük boe operasyon yapıldı. Fetö/PDY Silahlı Terör Örgütünün ardışık arama ve kripto şifreleme yöntemlerini kullanan  TSK içerisindeki Kara,Hava ve Denız Kuvvetlerine mensup subaylardan oluşan hücrelere yönelik 17 İli kapsayan eş zamanlı operasyon yapıldı. Operasyonda 16 şüpheli yakalanarak gözaltına alınırken, yakalama ve gozaltıların devam ettiği bildirildi. 
07.03.2018 tarihinde sabah saatlerinde başlayan Kahramanmaraş merkezli 17 ili kapsayan terör operasyonunda  21 aderse aynı anda eş zamanlı operasyon yapıldı.  FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün ardışık arama ve kripto şifreleme yöntemlerini kullanan TSK içerisindeki kara, hava, ve deniz kuvvetlerine mensup subaylardan oluşan hücrelere yönelik yapılan geniş kapsamlı operasyonda,  17 farklı ilde; Halen aktif görevde olan 1 Binbaşı ve 2 yüzbaşı, açıkta olan  2 yüzbaşı, aktif görevde olan 4 üsteğmen, hakkında adli işlem yapılmış açıkta ve ihraç olan 5 üsteğmen , halen aktif görevde olan 2 üsteğmen yakalanarak gözaltına alındı. Toplamda 16 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. 
Operasyonda dijital eşyalara da el konulurken, çok yönlü devam eden soruşturmanın devam ettiği, gözaltı sayısının artacağı belirtildi. Diğer illerde yakalanan şüphelilerin operasyon merkezi Kahramanmaraş Kom Şube Müdürlüğüne getirileceği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SADE VATANDAŞ
SADE VATANDAŞ - 10 ay Önce

FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞINA NE ZAMAN ELE ALINACAK ACABA?

zeki
zeki - 10 ay Önce

içinizdekileri temizlerin milletvekilleri belediye başkanları var hep fetöcü uyutmayın milleti yeter

devlet büyüktür
devlet büyüktür - 10 ay Önce

fetoculara en ağır müideler uygulanmalı gerekirse idam edilmeli lakin bunu yaparken bu bizim tanık yada bu az fetocu demek vatana ihanettir millet aptal değil neyin ne olduğunu görüyor adamı olanların bu işten nasıl sıyırdığını biliyor lütfen bu işi sulandırmadan özellikle yönetim düzeyinde olup hakkında işlem yapılıp geri göreve iade edilenlere yeniden el atılsın mesala milli eğitim den başlanabilir

SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55