Kahramanmaraş PTT Müdüründen Skandal Davranış!

Kahramanmaraş'ta PTT personellerinin yapması gereken işleri kolluk kuvvetleri yaptığı gibi, birde PTT müdürü tarafından saatlerce bekletiliyorlar.

ASAYİŞ 04.04.2020, 13:52 04.04.2020, 14:08
Kahramanmaraş PTT Müdüründen Skandal Davranış!
banner257

Kahramanmaraş'ta sosyal fon paralarının dağılımı için polis ekipleri, jandarma ekipleri ve bekçiler vatandaşlar için sabah 07:50'de hazır bulunurken, PTT Müdürünün saat 09:30'da kuruma gelmesi vatandaşların perişanlığını üst düzeye çıkartılıyor. PTT Müdürü kolluk kuvvetlerini personeli mi zannediyor ki saatlerce bekletme cürretinde bulunabiliyor? Vatandaşlara yatan fon paralarını postaneden alarak, vatandaşlara ulaştırmak için hazır bulunan kolluk kuvvetleri, hergün sabah saatlerinde PTT müdürümüzün uykusundan uyanmasını bekliyor. Kurum müdürü gelmediği gibi, personelleride belirtilen saatlerde hazır bulunmuyor. Emniyet güçlerinin ve Jandarma ekiplerinin sabah 07:50'den itibaren hazır bulunduğu öğrenilirken, polisimiz ve jandarmamız saat 09:30'a kadar kurum müdürünü bekliyor. Kendi görevleri olmadığı halde, vatandaşlar için mücadele eden emniyet güçleri kurumun işini yapmaya devam ediyor. PTT Müdürü tarafından yalnızca 2 personel hazır bekletilirken, emniyet güçleri onlarca ekip gönderiyor. PTT müdürü 09:30'da kuruma geliyor ve saat 10:30 olmasına rağmen henüz para çıkışları postaneden yapılmıyor. Saatlercede PTT önünde bu sebeblerden dolayı uzun kuyruklar oluşuyor ve hastalık bulaşma riski bir o kadar yükseliyor. 5 günde dağıtılması gereken paralar, PTT görevlilerinin umursamazlığı sayesinde vatandaşlara ulaşmıyor ve vatandaş perişan oluyor.

Ülkemiz korona virüsü ile mücadele ederken canı pahasına görevlerini yerine getiren tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz. 

Yorumlar (33)
Eren 2 ay önce
Torpille makama getirilirse sonuç böyle olur.
ede 2 ay önce
zaten bu yaşadığımız sıkıntıların hepsi onlar yüzünden değil mi? liyakatsiz , sorun çözme yeteneği olmayan ama torpilli adamlar makam deyince zıplıyor fakat iş yapmaya gelince yok
Önder 2 ay önce
İşte liyakatsiz ,birilerinin tanıdığı olması nedeniyle yapılan atamaların neticesinde devlet benim deme curetinde bulunabiliyorlar, Derhal görevden alınmalı
Vefa gurubu 2 ay önce
Kutsal bi görev için sabahtan yollara düştük ve PTT önünde beklemeye başladık . Taa ki PTT müdürünün uykusundan uyanıp PTT ye gelişine kadar , fakat onunla da bitmedi . Dağıtım yapın talimatını vermesi saat 11 i buldu . Parayı vefa grubu görevlilerinin teslim alıp dağıtıma çıkması saat 12 yi buldu . Bizler gecemizi gündüzümüze katıp erken saatlerde uykumuzdan feragat edip emniyet ve jandarma ekipleri olarak 60-70 kişilik ekipler ile hazır bulunduk fakat , tep bir kişinin uykusundan kalkıp gelmesini 4 saat bekledik ....
bnt 2 ay önce
bu haberi hayrına birisi cimer e alıntı yapabilir mi bakalım o ptt müdürü rahat uykusunu o zaman bölecek mi yada ben yapayım rahat uykusundan yarın sabahtan itibaren uyansın.
halil 2 ay önce
Görevi hak eden, layıkıyla yapacak birisi yapsın. Kimsenin hayatı oyuncak değil..
Sutcu imamin torunu 2 ay önce
Adamin umrundami ki ya ptt demek yatış demek ptt demek kendisine gelen vatandasi azarlama hakki demek ptt demek umursamazligin ta kendisi demek
Kahramanmaraşlı 2 ay önce
Ve bu adam hala görevde
ede 2 ay önce
atamazlar, çünkü o da gider kendini atayan siyasiye söyler. siyasetin de durumu malum
maraslı46 2 ay önce
alın kardeşim görevden ne duruyorsunuz atın meslekten gitsin mesai 8 de başlar bunu alışkanlık haline getirmiş.Kendisinden başa müdürlüğü yapacak memurmu yok kimseye acınmasın acınacak hale düşüyoruz.
Vatandaş 2 ay önce
Bu haberi vali bey de okuyor mu acaba, merak ediyorum. Okumadı ise Haber46 bu durumu gerekli mercilere bildirdimi.Bildirdi ise gereğinin yapılıp yapılmadığının da haberini bekliyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?