Kahramanmaraş'ta bakır kazan çalan 3 kişi yakalandı

Kahramanmaraş'ta sumak ekşisi ve bakır kazan çalan 3 kişi polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin sumak ekşisi çalma anı güvenli kameralarınca da kaydedildi.

Kahramanmaraş'ta bakır kazan çalan 3 kişi yakalandı

Kahramanmaraş'ta sumak ekşisi ve bakır kazan çalan 3 kişi polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin sumak ekşisi çalma anı güvenli kameralarınca da kaydedildi.
Bir iş yerinden et kıyma makinesinin çalınması, evlerden de bakır kazan ve sumak ekşisi çalındığı ihbarı üzerine harekete geçen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Olayın meydana geldiği yerlerdeki güvenlik ve mobese kameralarını inceleyen polis, et kıyma makinesi ile Barbaros Mahallesi'ndeki evden 2 çuval sumak ekşisinin Necmettin D. (30) ve Fatih U. (34) tarafından, Malik Ejder Mahallesi'ndeki evden bakır kazanın ise Adem A. (19) tarafından çalındığını belirledi. Hırsızlık suçundan çok sayıda sabıkası da olduğu belirlenen 3 kişi polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyetteki sorgularında suçlarını itiraf eden şüpheliler, hastanede sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi. Bu sırada şüpheliler kendilerini görüntüleyen gazetecilere de tepki gösterip birisi, "Biraz sonra serbestim. Adliye dışına gelirsen röportaj veririm" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kayt
kayt - 12 ay Önce

işte türkiyenin özeti ve durumu.ADALET nerde... adam bile işlediği suçun cezasız kalacağını biliyor. bu ülke böyle nereye gidebilir?

Ali
Ali - 12 ay Önce

Onları serbest bırakan Hakimin FETÖ ile bağlantısı araştırılsın

EDE
EDE @Ali - 12 ay Önce

HERŞEYİ ALMIŞLARDA İDAMI NEDEN ALMAMIŞLAR ?SAKIN İŞLERİNE GELENİ ALMIŞ OLMASINLAR ?

üç nokta
üç nokta @Ali - 12 ay Önce

@EDE bir araştır istersen Türk Ceza Kanunu hangi ülkeden alınmış?

EDE
EDE @Ali - 12 ay Önce

AKP NİN ADALET ANLAYIŞI BU İŞTE

özgür
özgür - 12 ay Önce

kandıl'da bağları soyan hırsızlarında yakalanmasını istiyoruz. aynı evleri defalarca soyan hırsızlar jandarmaya haber verildiği halde neden yakalanamıyorlar. yetkilerden bu hırsızların yakalanarak adalete teslim edilmesini istiyoruz.

bnt
bnt - 12 ay Önce

adalet sistemimizin ne kadar boktan olduğunu hırsızlarda biliyor ki böyle pişkin bir açıklama yapma gereği duyuyorlar az sonra serbest adam doğru söylemiş savcı alır ifadeyi yollar atacaksın 30 yıl içeri bak bakalım bir daha pişkin pişkin konuşabiliyor mu

vatandaş
vatandaş - 12 ay Önce

Allah belanızı versinn .. Onu bırakan hakim savcıda aynen fetöcü dür araştırılsınn

SIRADAKİ HABER