Kahramanmaraş'ta bir market sahibi gözaltına alındı!

Kahramanmaraş'ta yanında çalışan işçilere, bir bulvardaki kaldırım taşlarını söktürüp, iş yerinin önüne döşeten market sahibi Ayhan Ö, polis tarafından gözaltına alındı.

Kahramanmaraş'ta bir market sahibi gözaltına alındı!

Olay, Tekerek Mahallesi Bahçeci Hoca Bulvarı'nda meydana geldi. Bulvara hafif ticari araçla gelen 4 kişi, kaldırım taşlarını sökmeye başladı. Bu sırada yoldan geçen bir kişio anları cep telefonuyla kaydetti. Görüntülerde ellerinde eldiven olan kişiler, kaldırım taşlarını tek tek söküp araca taşıdı.

GÖZALTINA ALINDI

Yerinden çıkarmakta zorlandıkları taşları tekmeyle yerinden çıkaran şüphelilerin görüntülerini inceleyen Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Polis,  yaptığı araştırmada aracın Ayhan Ö.'ye ait olduğunu tespit etti. Ekipler Ayhan Ö.'yü gözaltına alırken, taşları da şüphelinin işlettiği marketin önüne döşendiği ortaya çıktı.

'TAŞLAR ATIL VAZİYETTEYDİ'

Ayhan Ö., ifadesinde kaldırım taşlarını işçilerine söktürdüğünü belirterek, "Kaldırım taşlarını atıl vaziyette görünce işçilerime aldırtıp marketimin ön tarafındaki kaldırıma döşettim" dediği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hanif
Hanif - 5 ay Önce

Tüh senin kalıbına 3 kuruşa tamah eden cibilliyetsiz , ne demişler küçük işlerle uğraşanlar elinden büyük işler gelmeyen insanlardır. Maalesef bu zihniyet memleketim insanındada var az olsun benim olsun o yüzdende bir adım öteye gidemiyoruz. Nedense meşhur olmuş şair ve yazarlardan başka içimizden büyük insan çıkmıyor sizce neden aceba

Boğaziçi
Boğaziçi - 5 ay Önce

Boğaziçinde adamlar marketi yolun içine yapmış. aşağıdan 3 şerit yol geliyor orda teke düşüyor ve devamında karşıdan gelen yolla kafa kafayasın. yıllardır söyledik akdemirler avm adam birde boğaziçi mahalle muhtarı. kaldırım taşı neyki.

mustafa
mustafa - 5 ay Önce

adam haklı kardesim derebogazı kadılı obasına koyüne önce yollara parke dösediler 3 aysonra soktüler kanalizasyon alt altyapısı yaptılar hesap sorulucaksa bu ülkee bunlara hesap sorulmalı
3 parke tasını sökene hesap vurulmakla adelet olmaz

Hasan
Hasan - 5 ay Önce

Maalesef ki bu şehirde polis ve zabıta görev yapmıyor, belli ki duyarlı bir vatandaş kameraya almış kamera görüntülerinden sonra harekete geçilmiş, o görüntüler olmasa marketçi birer şişe maden suyu içirir görevlileri dolmuşa bindirip gönderirdi, meseleler bu şehirde işte bu kadar basit çözülüyor bazan.

kahramanmaraş'lı
kahramanmaraş'lı - 5 ay Önce

o çaldığın her taşta tüğü bitmemiş yetimin hakkı var cibiliyetsiz adam.marketin adını ifşa etseniz de elimizden geldiğince alışveriş yapmasak.

ibrahim
ibrahim - 5 ay Önce

Ne yani vatandaş belediyeden destek istemiş belediye destek olmamış vatandaşta kendi işini kendi yapmış bunda ne behis var. Vatandaş; vatandaş için marketinin önüne kullanmış. Götürüp bagında kullanmamış ya. Düşündürücü!!!!

Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

Yazıklar olsun.

bg
bg - 5 ay Önce

hırsız

fatih
fatih - 5 ay Önce

Hırsızlığa kulp bulmuş

EFENDİİ EFENDİ
EFENDİİ EFENDİ - 5 ay Önce

AYNISININ BENZERİNİ ÖZÇAM MARKET TEKEREK ŞB.YAPTI OTOPARK OLSUN DİYE AKŞAMDAN KALDIRIM TAŞLARININ BİR KISMINI SÖKTÜRDÜ.

Fatih
Fatih - 5 ay Önce

Gerçekten kaldırıma dizmisse ,çok ahlaki bir durum olmamakla ,çok da kötü bir olay değil.yer değiştirmiş sadece...
Lakin marketin önüne kendi alanına dizmis ise ,kamu malına zarar,ve hırsızlık yapmış ,tutuklu yargilansin bari, çünkü ülkemizde kamu malı hırsızlığı suç değil ,olsa idi şimdiye herkes içerde olurdu...

emre goktas
emre goktas - 5 ay Önce

Yer degistirmis kotumu yapmis.


SIRADAKİ HABER