Kahramanmaraş'ta Cinayet! Annesinin imam nikahlı eski kocasını öldürdü

Kahramanmaraş’ta 2 yıl önce annesiyle birlikte yaşayan ve ayrılan 43 yaşındaki Mustafa Ertandır'ı kurşunlanarak öldürdü.

Kahramanmaraş'ta Cinayet! Annesinin imam nikahlı eski kocasını öldürdü

 Kahramanmaraş’ta 2 yıl önce annesiyle birlikte yaşayan ve ayrılan 43 yaşındaki adamı kurşunlanarak öldürdü. 

Alınan bilgiye göre; Dulkadiroğlu İlçesi Divanlı Mahallesi Sarayaltı Caddesi üzerinde 43 yaşındaki Mustafa Ertandır, 2 yıl önce birlikte yaşadığı Suzan T. (40) ile oğulları M.T. M. (20) ve A.Y. M. (16) karşılaştı. İddiaya göre, nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı Suzan'ın ilk eşinden olan oğlu A.Y.M, üzerindeki tabanca ile Mustafa Ertandır'a kurşun yağdırdı. Mustafa Ertandır, göğüs ve karın bölgesine aldığı çok sayıda kurşun yarasıyla kaldırıldığı Necip Fazıl Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti.

HABER FOTOĞRAFLARI - TIKLA

Olay sonrası kaçan Suzan T., oğulları M.T. M. Ve A.Y. M. Trabzon Bulvarında suç aleti tabancayla birlikte polis ekiplerince yakalandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 07:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
h.
h. - 11 ay Önce

bir insan kolaylıkla insan canına kıymaz kıyamaz ne kadar tahrik edilmiştir ki dayaamayacak duruma gelmiştir asla duruma tek taraflı bakılmasın tahrik eden taraf ta göz önüne alınmalı boşanma durumlarında genelde kadın şiddete hakarete yolunun kesilmesine mağruz kalınıyor boşandıktan sonra bi taraf yaşam mücadelesi verirken diğer traf onun emeğine ğöz dikiyor bunlar göz önüne alınıp adil bir yarğı olmasını temenni ediyorum.

M
M - 11 ay Önce

O zaman gidelim adam öldürelim... Hak var adalet var.... Allahın verdiği canı kimsenin almaya hakkı yoktur.

SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55