Kahramanmaraş'ta Doçenti vuran saldırgan düşerek hayatını kaybetti

Kahramanmaraş'ta 30.11.2017 günü saat: 19.15'de Süleyman Şah Mahallesi Güzelevler Mahallesi Bim Market önünde aracına binmekte olan 43 yaşındaki KSÜ iktisadi ve idari bilimler fakultesinde Doç.Dr.Hüseyin AĞIR silahlı saldırıya uğradı.Bacaklarından tabanca ile yaralanan doçent hastaneye kaldırıldı.

Kahramanmaraş'ta Doçenti vuran saldırgan düşerek hayatını kaybetti

Olayın meçhul Süphelisi beyaz renkli araç ile gelen 30 yaşlarında kirli sakallı bir şahıs kaçti.

HABER FOTOĞRAFLARI - TIKLA

Olayla ilgili şüphenin kimliğini polis kısa sürede tespit etti. 33 yaşındaki Süpheli Abdi ertürk'ü yakalamak için Olaydan sonra Kahramanmaraş Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri hatay kırıkhan'da bir binanın etrafını çevirdi. 5. Kattaki dairede saklanan zanlı, polisin operasyonunu fark edip balkona bağladığı hortum vasıtası ile kaçmak isterken binadan aşağıya düşerek öldü. Olayın sebebinin siyasi olmadığı belirtildi. Yaralı Hüseyin Ağır ile aynı apartmanda oturan ögretim gorevlisi S.E. arasında bina yakıti konusunda süregelen bir dava olduğu belirlendi. Şüpheli abdi ertürk'ün ise, s. ertürk'ün erkek kardeşi olduğu, Istanbuldan araçla gelip olayı yapıp, Hatay istikametine kaçtığı anlaşıldı. Operasyon esnasında kaçmaya çalışırken hayatını kaybeden şüphelinin cenazesi morga kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2017, 13:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
46 Musti
46 Musti - 12 ay Önce

Burası maraş,ayrı bir zihniyet ayrı bir cumhuriyet,ya kavgaya,ya buçuğa,ya silaha sarılabilirler.4 Yıl önce TRT Haberde izledim maraş değil sanki teksas diye haberde geçmişti.ekran resmi halen mevcut,başka illerde çok kınanıyoruz,erkek çocuk yetiştirmesini hiç bilmediğimizden okullarda kız öğrenciler daha başarılı ?????????????

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126