Kahramanmaraş'ta gündeme bomba gibi düşmüştü, bir defile daha düzenlenecek!

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz aylarda İtfaiye Daire Başkanlığında izinsiz şekilde düzenlenen defile İtfaiye Daire Başkanını görevinden etmişti.

ASAYİŞ 03.07.2019, 13:13
Kahramanmaraş'ta gündeme bomba gibi düşmüştü, bir defile daha düzenlenecek!
banner257

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz aylarda İtfaiye Daire Başkanlığında izinsiz şekilde düzenlenen defile İtfaiye Daire Başkanını görevinden etmişti. Skandalların yaşandığı İtfaiye daire başkanlığındaki defilenin mimarı şimdi bir defile daha düzenliyor. Bu defilenin mimarisinden biri olan Veysel Önal, Valilik ve yetkili merciler tarafından onaylanmış yasal bir “ moda haftası “ yapabilmek için çalışmalara başladı. Her yıl Eylül ayının ilk haftasını “ Kahramanmaraş’ ta Moda Haftası “ olarak değerlendirmek istediğini söyleyen Önal, Kahramanmaraş’ın tekstil öncüsü bir şehir olduğunu ve bunu duyurmak gerektiğini vurguladı.  Kendi kreasyonunu ve moda haftası kapsamında podyuma çıkacak olan mankenlerini hazırladığını söyleyen Önal, bu defilenin bir an önce yürürlüğe konması için çalışmalarını hızlandıracağını vurguladı.

 

Yorumlar (9)
eDe 12 ay önce
Tekstilciler yapsa Anlarımda itfaiyecilerin ne işi var defile ile felan anlam verememiştim millet tozutmuş iyice ne kadar ayıp birşey
Efrail Dökme 12 ay önce
Bitirdiniz evliyalar şehrini
abuzer 12 ay önce
ne var bunda tv lerden 24 saat boyunca seyrediyorsunuz çarşı pazar defileyi aratmıyor
Hay 12 ay önce
Ya kardeşim sapla samanı birbirine karıştırmayın, kimse defile yaptı diye işinden olmadı. Sen resmi bir dairede iş çevirirsen olacağı bu.
Vatandas 12 ay önce
Bu mu,skandal, rezalet,aynaya küsmüş bir şehir ....
ali usta 12 ay önce
Dayan veysel arkandayız
Ibrahim 11 ay önce
Elalemin sıkıntısı olsa itfaiyeyi çağırsan gelmez bu bizim görevimiz değil diye ama podyumda manken yürütmek İtfaiyenin en öncelikli işi olmuş vay anasını arkadaş ama hak oluyor ak parti geldi geleli bi tane devlet dairesi işi ehline vermedi şimdi çıkabiliyorsa çıksın işin içinden...
Birisi 9 ay önce
Veysel hayırdır....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?