Kahramanmaraş'ta gündeme bomba gibi düşmüştü, bir defile daha düzenlenecek!

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz aylarda İtfaiye Daire Başkanlığında izinsiz şekilde düzenlenen defile İtfaiye Daire Başkanını görevinden etmişti.

Kahramanmaraş'ta gündeme bomba gibi düşmüştü, bir defile daha düzenlenecek!

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz aylarda İtfaiye Daire Başkanlığında izinsiz şekilde düzenlenen defile İtfaiye Daire Başkanını görevinden etmişti. Skandalların yaşandığı İtfaiye daire başkanlığındaki defilenin mimarı şimdi bir defile daha düzenliyor. Bu defilenin mimarisinden biri olan Veysel Önal, Valilik ve yetkili merciler tarafından onaylanmış yasal bir “ moda haftası “ yapabilmek için çalışmalara başladı. Her yıl Eylül ayının ilk haftasını “ Kahramanmaraş’ ta Moda Haftası “ olarak değerlendirmek istediğini söyleyen Önal, Kahramanmaraş’ın tekstil öncüsü bir şehir olduğunu ve bunu duyurmak gerektiğini vurguladı.  Kendi kreasyonunu ve moda haftası kapsamında podyuma çıkacak olan mankenlerini hazırladığını söyleyen Önal, bu defilenin bir an önce yürürlüğe konması için çalışmalarını hızlandıracağını vurguladı.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
abuzer
abuzer - 3 hafta Önce

ne var bunda tv lerden 24 saat boyunca seyrediyorsunuz çarşı pazar defileyi aratmıyor

Vatandas
Vatandas - 3 hafta Önce

Bu mu,skandal, rezalet,aynaya küsmüş bir şehir ....

eDe
eDe - 3 hafta Önce

Tekstilciler yapsa Anlarımda itfaiyecilerin ne işi var defile ile felan anlam verememiştim millet tozutmuş iyice ne kadar ayıp birşey

Efrail Dökme
Efrail Dökme - 3 hafta Önce

Bitirdiniz evliyalar şehrini

Hay
Hay - 3 hafta Önce

Ya kardeşim sapla samanı birbirine karıştırmayın, kimse defile yaptı diye işinden olmadı. Sen resmi bir dairede iş çevirirsen olacağı bu.

ali usta
ali usta - 2 hafta Önce

Dayan veysel arkandayız

SIRADAKİ HABER