Kahramanmaraş'ta gündeme bomba gibi düşmüştü, bir defile daha düzenlenecek!

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz aylarda İtfaiye Daire Başkanlığında izinsiz şekilde düzenlenen defile İtfaiye Daire Başkanını görevinden etmişti.

Kahramanmaraş'ta gündeme bomba gibi düşmüştü, bir defile daha düzenlenecek!

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz aylarda İtfaiye Daire Başkanlığında izinsiz şekilde düzenlenen defile İtfaiye Daire Başkanını görevinden etmişti. Skandalların yaşandığı İtfaiye daire başkanlığındaki defilenin mimarı şimdi bir defile daha düzenliyor. Bu defilenin mimarisinden biri olan Veysel Önal, Valilik ve yetkili merciler tarafından onaylanmış yasal bir “ moda haftası “ yapabilmek için çalışmalara başladı. Her yıl Eylül ayının ilk haftasını “ Kahramanmaraş’ ta Moda Haftası “ olarak değerlendirmek istediğini söyleyen Önal, Kahramanmaraş’ın tekstil öncüsü bir şehir olduğunu ve bunu duyurmak gerektiğini vurguladı.  Kendi kreasyonunu ve moda haftası kapsamında podyuma çıkacak olan mankenlerini hazırladığını söyleyen Önal, bu defilenin bir an önce yürürlüğe konması için çalışmalarını hızlandıracağını vurguladı.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
abuzer
abuzer - 3 ay Önce

ne var bunda tv lerden 24 saat boyunca seyrediyorsunuz çarşı pazar defileyi aratmıyor

Vatandas
Vatandas - 3 ay Önce

Bu mu,skandal, rezalet,aynaya küsmüş bir şehir ....

eDe
eDe - 3 ay Önce

Tekstilciler yapsa Anlarımda itfaiyecilerin ne işi var defile ile felan anlam verememiştim millet tozutmuş iyice ne kadar ayıp birşey

Hay
Hay - 3 ay Önce

Ya kardeşim sapla samanı birbirine karıştırmayın, kimse defile yaptı diye işinden olmadı. Sen resmi bir dairede iş çevirirsen olacağı bu.

Efrail Dökme
Efrail Dökme - 3 ay Önce

Bitirdiniz evliyalar şehrini

ali usta
ali usta - 3 ay Önce

Dayan veysel arkandayız

Ibrahim
Ibrahim - 2 ay Önce

Elalemin sıkıntısı olsa itfaiyeyi çağırsan gelmez bu bizim görevimiz değil diye ama podyumda manken yürütmek İtfaiyenin en öncelikli işi olmuş vay anasını arkadaş ama hak oluyor ak parti geldi geleli bi tane devlet dairesi işi ehline vermedi şimdi çıkabiliyorsa çıksın işin içinden...

SIRADAKİ HABER

banner122