Kahramanmaraş'ta İstasyon Köprüsü trafiğe kapatılıyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Karayolları Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğü’nce 8 Nisan 2019 tarihinden itibaren 30 gün boyunca İstasyon Köprüsü’nün bakım ve onarım için tek taraflı trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Kahramanmaraş'ta İstasyon Köprüsü trafiğe kapatılıyor!

Konu ile ilgili olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada: “Karayolları Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğü’nün 19.03.2019 tarih ve E.83249 sayılı yazısında Kahramanmaraş Gurubu Yenicekale (46-51) İYA (Kahramanmaraş-Gaziantep) İl Sn. (KK:825-04) Devlet Yolunda DDY Üstgeçit, özencik genişletmesi köprüleri ve Aksu Köprüsü genişletilmesi yapılacağından ekli krokide belirtilen yolun 8 Nisan 2019 tarihinden itibaren 30 gün süreyle trafiğe tek taraflı kapatılmasına Yol Komisyonumuzca karar verilmiştir” denilerek bilgi verildi.

Bahse konu bölgede yer alan İstasyon Köprüsü’nün batı kısmında yer alan Adana istikametine gidiş şeridi trafiğe kapatılacak ve buradaki trafiğin aksamaması için geliş istikameti çift şerit olarak kullanılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet kalaycı
Mehmet kalaycı - 3 ay Önce

Bence ramazan ayından sonra yapın ne yapıyorsanız ramazan ayında trafik zaten arap sacı oluyor

yavuzselim
yavuzselim - 3 ay Önce

ya yapmayın Allah aşkına trafik zaten keşmekeş birde yol kapatma olursa içinden iyice çıkılmaz olur

Barış
Barış - 3 ay Önce

Bir alt geçit yapılamadı Kayseri çevre yolu, haller bölgesi kavşağına.Yıllardır kağnı hızında ilerliyor trafik.Neden acaba?Bu bakım onarım için 30 gün değil 90 günü göz önüne almak lazım sanırım.

veli
veli - 3 ay Önce

yok edem olur mu genelde çalışmalar ramazanda yada okullar açıkken yapılır.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154