Kahramanmaraş'ta Kahramankart Merkezinde izdiham

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde her sabah aynı görüntü, izdiham çıkıyor.

ASAYİŞ 16.09.2019, 11:52 16.09.2019, 12:05
Kahramanmaraş'ta Kahramankart Merkezinde izdiham

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesindeki 12009 Sokakta bulunan Kahramankart İşlem Merkezinde her sabah yüzlerce kişilik kuyruk oluşuyor. Kalabalık dolayısıyla izdiham meydana gelirken, tek bir işlem merkezi bulunması olduça büyük sorunlar yaratıyor. Şehrimizin çeşitli noktalarına Kahraman Kart işlem merkezi açılması gerekiyor. 

Sabah saatlerinde işlem yaptırmaya gelen vatandaşlar, öğle saatlerine kadar anca işlerini halledebiliyor. 

Büyükşehir Belediyesi Kahramankart serbest kullanıcıları için vize yenileme süresinin 30 Eylül’e kadar uzatıldığını açıkladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kahramankart kullanıcılarının vize işlemleri ile ilgili bir açıklama yaptı. 22 Temmuz tarihinde başlayan vize işlemlerinin devam ettiğinin belirtildiği açıklamada, “Hemşerilerimizin talebini karşılama amacıyla vize işlemleri 30 Eylül tarihine kadar uzatılmıştır. Gerek basın yoluyla gerekse açık hava reklam alanlarında hemşerilerimize sürekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.  

Kahramankart İşlem Merkezi, Ulucami Dolum Noktası, Tıp Fakültesi Dolum Noktası ve öğrenciler için Kahramankart Kiosk Dolum Noktaları gibi birçok seçenekle vize yenileme işlemi yapılabilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (35)
V.k. 7 ay önce
Şehrimizin isim başında büyükşehir belediyesi Kahramanmaraş yazıyor ama hâlâ köy mahallesi gibi iş yapıyoruz
Tarafsız 7 ay önce
Parayla rezil olma durumu tam olarak budur.
Cenk 7 ay önce
Yuh olsun size yuhhh, başkada bir şey demiyorum, insanlara nasıl işkence edilir canlı canlı yaşatıyorsunuz, herkes kanun olmuş herkes devlet olmuş her kurum kendine göre vatandaşa nasıl işkence ederimin formülünü bulmuş resmen vatandaşa işkence seansları düzenleniyor, yazık değil mi bu insanlara, bir ülke neden ve nasıl geri bırakılır işte anatomisi, buyrun sayın yetkililer izleyin canlı canlı izleyin, sizler aman sıcacık koltuklarınızdan kalkıpta vatandaşın rezilliğine nasıl çare oluruz derdine düşmenize gerek yok, sizler protokol toplantıları davetler takip edin, sıkıntı yok, bu garip gureba millet alışkın, 50 sene önce bu kuyruklarda dedem vardı, babam vardı şimdi bizim çocuklarımız var, biz varız, siz devam edin, siz efendisiniz.
Bertizli 7 ay önce
İşlem merkezi henüz açılmadan 50 dk. önce sıraya girdim. 08.30'da yoğunluktan sıranın ucunu göremedim. Özellikle 65 yaş üstü büyüklerimizin hâline çok üzüldüm. Umarım önümüzdeki yıl bu izdiham görüntülerini bir daha görmeyiz.
Metin 7 ay önce
AYIP KOSKOCA MARAŞA HİÇ YAKIŞMIYOR
ALİ ERDEMİR 7 ay önce
sizin oldugunuz her yerdeyiz demişler ama hiç bir yerde yoklar
ede 7 ay önce
bir tane kart işlem merkezi olursa kuyrukların ardı kesilmez en az 4-5 tane olması lazım
maraşlıı 7 ay önce
hergün böyle.kalabalıgı bir tarafabırak dogru düzgün sırada yok.numaratör makinesi çalışmıyor.millet kuyrukda bende sıra diye tartışıyor.en azından numaratör çalışsın başına da bi yetkili koyun 3kişi çalşıyor diğerleri izliyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın