Kahramanmaraş'ta küçük kızın başına gelenler gündemi sarstı! 5 erkek kız çocuğuna yıllarca tecavüz etti!

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 14 yaşındaki kız çocuğuna zorla uyuşturucu vererek 7 yıl boyunca tecavüz eden 5 zanlıdan 4'ü tutuklandı.

ASAYİŞ 13.04.2021, 09:47
Kahramanmaraş'ta küçük kızın başına gelenler gündemi sarstı!  5 erkek kız çocuğuna yıllarca tecavüz etti!
banner257

İddiaya göre; E.A., V.A., A.D., O.K. ve A.T isimli erkekler aynı mahallede ikamet eden N. A. isimli kız çocuğunu sistematik olarak tehdit edip uyuşturucu vererek 7 yıl boyunca tecavüz etti. Olay N.A’nın intihar girişiminin ardından kuzenine anlatmasıyla ortaya çıktı. N.A devlet korumasına alınırken davaya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’da müdahil oldu. 

‘İSTİSMAR 7-8 YAŞINDAYKEN BAŞLADI’

Soruşturma dosyasını inceleyen avukat Hüseyin Göksel, N.A’nın ifadesinde “ilk istismarın 7-8 yaşındayken abisinin arkadaşı olan E.A. tarafından başladığını“ söyledi. Ardından istismarı duyan diğer erkeklerin de sistematik olarak küçük çocuğu istismar etmeye başladığını aktardı. Cinsel istismarın Facebook ve Instagram’da da devam ettiğini belirten Göksel, delil niteliğindeki konuşmaların soruşturma dosyasında yer aldığını söyledi.
Hüseyin Göksel, mahalle bakkalı olan 60’lı yaşlardaki A.T’nin da kız çocuğunu yıllarca istismar ettiğini dile getirdi. A.T’nin iki kere hakim karşısına çıktığını ve ilkinde adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığını fakat ikincisinde sosyal medyadan gelen büyük tepkilerden sonra tutuklandı. Olay “İstismar N.A’nın intihar girişiminin ardından yaşadıklarını kuzenine anlatmasıyla ortaya çıktı“ dedi.

İLÇEDE GERGİNLİK ÇIKTI

İlçede istismar zanlılarının akrabaları ile mahallede yaşayan kişiler arasında yaşanan gerginlik ise devam ediyor.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER


 

Yorumlar (7)
Mehmet Can kiziler 10 ay önce
Sosyal medya üzerinden devlet adamlarına küfür etsem içeri atarlar. Ama bir kıza 5 erkek tecavüz ediyor yıllarca cezası var mı? Tabi ki yok çünkü burası Türkiye.
Ademoğlu 10 ay önce
Zalimler için yaşasın cehennem. (zalimden kasıt her türlü zorba, sapık, insanlığa zararlı mahluk)
ZEYNEP 10 ay önce
Yuhhh..Hiç mi fark edilmemiş bütün bunlar olurken aile arkadaş çevre öğretmen? Bu mübarek günde Rabbim sizin cezanızı versin... 7 yaş nedir Allah aşkına bu çocuk anne kuzusu.. Okadar yıl nasıl dayanmış bu iğrençliğe? Adelet eninde sonunda tecelli edecektir hiç şüphem yok... O 60 ında bu pisliğe bürünen teneşirci bin kat cezanı versin..
C 10 ay önce
Çözüm idam yada mühebbet böyleleri için
Ben Been 10 ay önce
Allah belanızı versin Lut kavmi kalıntıları.
Süleyman k. 10 ay önce
7 yıl boyunca... zorla... ilginç...
46 10 ay önce
Bunlari icerde yadatilmamali.
Namaz Vakti 19 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı