Kahramanmaraş'ta motosiklet denetimi devam ediyor

Kahramanmaraş'ta merkez ve ilçeleri kapsayan geniş kapsamlı motosiklet uygulaması yapıldı.

Kahramanmaraş'ta motosiklet denetimi devam ediyor

İl Emniyet Müdürlüğünce saat 08.00 - 16.00 arasında şehrin farklı noktalarında yapılan uygulamada asayiş, trafik, kaçakçılık, uyuşturucu ve diğer alanlarda suçtan aranan, suçta kullanılma ihtimali olan veya suça konu çalıntı motosikletler ile tescilsiz, plakasız, sahte plakalı, şase numarası ile oynanmış ve kural ihlali yapan motosikletler denetlendi. 

HABER FOTOĞRAFLARI - TIKLA
Yapılan uygulamaya Kahramanmaraş il genelinde 53 polis ekibi ve 159 polis memuru katıldı. 31 ayrı noktada yapılan motosiklet uygulamasında 539 kişinin kimliği sorgulanırken, çok sayıda kişinin kaydı olduğu, bunlardan 1 şahsın cezaevi firarisi olarak arandığı, 1 kişinin de hakaret suçundan arandığı belirlendi.
Uygulamada 257 motosiklet kontrol edilirken, 2 çalıntı motosiklete el konulurken toplam 26 motosiklet trafikten men edildi.
Uygulamada, 8 sürücüye kasksız motosiklet kullanmaktan, 18 sürücüye belgesiz motosiklet kullanmaktan ve toplam 41 motosiklet sürücüsüne çeşitli maddelerden 53.408 lira trafik cezası uygulandı.
Motosikletler ile ilgili 11 kişiye adli işlem yapılırken, yapılan kontroller esnasında 30 karton kaçak sigara ele geçirildi. Kuralsız motosiklet sürücülerine yönelik denetimlerin aralıksız devam edeceği kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2017, 21:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
46
46 - 1 yıl Önce

resimdeki bayanın kaskı yok,adı kontrol...kasklar sadece sürücüler içinmi geçerli?kuralsızlıkların ülkesi ülkem...

gaggoş
gaggoş - 1 yıl Önce

NE BİTMEZ MOTORLARMIŞ DÜN GECE YİNE ANACAĞIZIMI UYUTAMADIM SÜREKLİ BEDDUA EDİYOR......NERESİMİ MEVSİM SİTESİ KAVŞAĞI BİR POLİS GETİRTEMEDİK 1 SAATTE 30 ŞAHİN VE MOTOR GARANTİ EDİYORUM LÜTFEN.

misafir
misafir - 1 yıl Önce

polisin üzerine sürmeye başladılar!!okul dağılımın da çocuklara sarkıntılık etmeye başladılar!!!

tekerekli
tekerekli - 1 yıl Önce

hangi ceza heryıl bir af adamlar zaten yardımla kuduruyorlar ben olsam bende kudurrum kaygı yok gasabet yok üstelik birde milletin huzurunu bozun SİYASETÇİYE NE DİYECEKSİN OY KİTLESİ BUNLA MAŞALLAH!!!!!!!!

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55