Kahramanmaraş'ta otomobil yarışları ölüme davetiye çıkarıyor!

Türkiye’nin dört bir yanında gece saatlerinde otomobil yarışları devam ederken, Kahramanmaraşlı gençlerde otomobil yarışından geri kalmadı.

Kahramanmaraş'ta otomobil yarışları ölüme davetiye çıkarıyor!

Kahramanmaraş’ta yaşayan gençler gece geç saatlerde yol durumuna bakmadan yarışlar yapıyor. Yarışa katılan bir çok kişinin ise alkollü olduğu belirtildi.

Edinilen bilgiye göre Kahramanmaraş – Kayseri Yolu, Kahramanmaraş – Pazarcık yolları arasında yarışlar düzenleniyor.

Haber46 Muhabirine açıklama yapan bir vatandaş: Haftanın iki günü yarışlar düzenleniyor, yarışa katılan bir çok kişi alkollü veya sinirli kişilerden oluşuyor. Yarış sırasında birçok kaza meydana gelirken, arkadaşlarımız akıllanmıyorlar. Yarışı kazanma hırsıyla birbirlerine kaza yaptırmaya bile çalışıyorlar. Belirttiğim konumlar arasında Cuma gecesi ve cumartesi geceleri düzenli şekilde yarışlara katılıyorlar. Bazen şehir içi trafiğinde de makas yarışları yapıyorlar. Kendi hayatlarından çok diğer vatandaşlarında hayatlarını tehlikeye atıyorlar. Birkaç defa şahit oldum, bu insanların kazanma hırsıyla yapamayacakları hiçbir şey yok ‘dedi.

Trafik ekiplerimizin belirtilen noktalarda bu yarışları engellemesiyle birçok noktada yarışların sonlanacağına inanıyoruz.

Haber46 – Özel Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülce
Gülce - 1 yıl Önce

Allah hiç kimseye ahlâk vermeden para vermesin

zarifoğlu
zarifoğlu - 1 yıl Önce

iç işleri komisyon başkanımız var çok dert etmeyin

pazarcıklı
pazarcıklı - 1 yıl Önce

bana kızıyorlar celalettin beye taktın diye ben onur duyuyorum iç işleri komisyon başkanımız var diye anlamıyorlarki

yiğitoğlu
yiğitoğlu - 1 yıl Önce

şikayet yok yola devam

Ben Been
Ben Been - 1 yıl Önce

Bu yarışan(savaşan) serserilere birde pist mi yapsın devlet.O zaman devlet her ruhu bozuğa bir hizmet yeri mi bulsun?Gitsinler aralarında para toplayıp arazi alsınlar,orayı da pist yapsınlar.

Devlet
Devlet - 1 yıl Önce

Yapın sizde güzel bir drag pisti kimsenin canı tehlikeye atılmaz

Maraşlı
Maraşlı @Devlet - 1 yıl Önce

Daha doğru düzgün bir yolumuz yok

Sözünü tut belediye!
Sözünü tut belediye! - 1 yıl Önce

Verilen sözleri tutmayan belediye olduğu sürece insanlar illegalden vazgecmeyecek, söz konusu yarış degil kendi aracına güzel görünmesi icin o kadar emek veren insanlar her gün ceza yemekten bikmis durumdayken sokaktaki yarışları gündeme almanız ne garip evet tasrif etmiyorum lakin bu gençlere bu öfke hırsını dökebileceği bir ortam sağlanmıyor yap bir drag pisti diyeceğim ama yillardir kayseri yolunu bitiremeyen belediyeden cok sey bekliyoruz.

46 musti
46 musti - 1 yıl Önce

Halkın gördüğü hataları olumsuzlukları emniyet niçin görmüyor.

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Yarış mekani yoksa yapmayacaksin yarış yaparım diyene de cezayi yapistiracak sin

ede
ede - 1 yıl Önce

yani devlet size pist yapmıyor diye bu magandalığı ve eşkiyalığı kendinize hak mı görüyorsunuz...atış poligunu yapmıyor diye her yerde ateş mi edelim.sen devleti değil vatandaşı kendi hemşehrini rahatsız ediyorsun. biraz edep yahu


SIRADAKİ HABER