Kahramanmaraş'ta otomobillerin camlarını kıran hırsızlar yakalandı

Kahramanmaraş'ta otomobillerin camlarını kırıp hırsızlık yapan şahıslar yakalandı.

Kahramanmaraş'ta otomobillerin camlarını kıran hırsızlar yakalandı

Kahramanmaraş'ta, park halindeki otomobillerin camlarını kırarak içerisindeki telefon, çanta gibi eşyaları çalan 3 kişi, polis tarafından yakalandıktan sonra tutuklandı.

HABER FOTOĞRAFLARI - TIKLA

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, son bir ay içerisinde kentin değişik noktalarında park halindeki otomobillerden kilitlenmeyen kapıları açılarak ya da camları kırılarak içerisinde telefon,çanta gibi değerli eşyaların çalınmasıyla ilgili çalışma başlattı. Olayların meydana geldiği yerlerdeki güvenlik ve mobese kameralarını incelemeye alan ekipler, hırsızlıkları Gültekin B. (24), Furkan K. (24) ve Metin K.'nin (19) yaptığını belirledi.

Suç kayıtları da olan 3 kişi, polisin düzenlediği operasyonda yakalandı. Gözaltına alınarak emniyete götürülen şüpheliler, sorgularında suçlarını itiraf etti. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 3 kişi tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
KÜRŞAT 46
KÜRŞAT 46 - 9 ay Önce

Eskiden hırsızlık yapanları çaldıkları eşyayı boyunlarına takar şehrin en işlek caddelerinde dolandırırlardı. Millet görsün bu şerefsizleri tanısın diye.
Bunun tekrar edilmesi ve cezaların en ağır şekilde olacak biçimde yenilenmesi gerekir.

SIRADAKİ HABER