Kahramanmaraş'ta trafik kavgası: 5 kişi saldırdı!

Kahramanmaraş'ta sabah saatlerinde hatalı sollama sebebiyle kavga çıktı.

Kahramanmaraş'ta trafik kavgası: 5 kişi saldırdı!

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesindeki Sümbüllü yolunda hatalı sollama kavgası çıktı. İddialara göre seyir halindeki 46 A* 438 plakalı otomobil, plakası öğrenilemeyen bir otomobili hatalı şekilde solladı. Bunun üzerine kornaya basarak tepki gösteren otomobilin önünü kesen, magandalar sürücüyü otomobilden indirerek darp etmeye başladı. Nişanlısının yanında darp edildiği öğrenilen otomobil sürücüsü, çevredeki vatandaşların yardımıyla magandaların elinden kurtarıldı.

Konuyla ilgili Haber46'ya açıklama yapan E.B: ' Ankara'da mekatronik mühendisiyim. Kahramanmaraş'a nişanlımı görmeye geldim, sabah saatlerinde sürpriz yaptım. İşe ben bırakacaktım, bizi hatalı şekilde sollayan bir otomobile hatasını anlaması için bir kere kornaya bastım ve bir anda önümüzü kestiler. Otomobilden beni indirip, darp ettiler. Çok ağır küfürler ve hakaretler ettiler orada bana, nişanlım ayırmaya çalışırken yere düştü. Çevreden geçen otomobil sürücüleri olmasaydı, belki de ölebilirdim ' dedi. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 13:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Edeler
Edeler - 6 gün Önce

Şunların ellerinden ehliyetini altlarındanda arabayı alın.mümkünse hususi araçlara bindirmeyin.toplu taşıma araçlarıyla gidip gelsinler.görgüsüz herifler.

Mustafa z
Mustafa z - 6 gün Önce

Bir bitin artık ya

,
, - 6 gün Önce

Şerefsizler işte

bilirkişi
bilirkişi - 6 gün Önce

Allahtan dileğim, bu tür insanların kendi gibilerle karşılaşması

HAYDAR
HAYDAR - 6 gün Önce

Onikişubat'ta magandanın biri kırmızı ışıkta ham bana çarptı, hem de eşimi darp etti.Beni de darp etmeye çalıştı. Mahkemeye verdim. Adamın üç tane ertelenmiş dosyası vardı. 6 Ay hapis cezası aldı. Dosyaları da yandı. Kuzu gibi oldu.

Vatandaş
Vatandaş - 6 gün Önce

Kahramanmaraş'da normal bir gün.

MİSAFİR
MİSAFİR - 6 gün Önce

Tek kelime yazıklar olsun.

kralll
kralll - 6 gün Önce

bu dangalaklar bir araya geldiklerinde kendilerini bir halt olarak görürler.tek başlarına iken hiç birisi adam değildir.sünepe hayatı yaşarlar.eğer adam olsalardı bir bayanın yanında toplu olarak bir adama saldırmazlardı.

46
46 - 6 gün Önce

KOCA BİR AYIPPPPPP .....

Vatandaş
Vatandaş - 6 gün Önce

Allah belalarını versin abi ne istediniz adamdan nişanlısını görmeye gelmiş zehir etmişsiniz Allah ıslah eylesin , bu adam şimdi Maraş hakkında iyi düşünür mü iki kopuk yüzünden tüm Maraşın adı kirleniyor

Vatandaş
Vatandaş - 6 gün Önce

Kahramanmaraş'da normal bir gün.

edeci
edeci - 6 gün Önce

hiç kimse 1 defa kornaya basınca önünü kesip anlatılan şekilde dayak atmaz arkadaşlar.
eğer sol şeridi boş yere meşgul ediyorsan kimse senin sağa geçmeni bekleyemez arkada ki adamın hastası olabilir cenazesi olabilir veya buna benzer bir çok acil durumu olabilir ne yapsaydı o şahsın kenara çekilmesini mi bekleseydi ? normal hatalı sollama diyip geçmeyin önce trafik akışını aksatmayın ondan sonra haklı duruma düşersiniz soldan yavaş giden araçlarda suçludur trafiğin akışını aksattığı için ben hatalı sollama yapıp nişanlısının yanında adam dövenlere adam demiyorum şiddetin her türlüsüne karşıyım ama lütfen birazda bunları düşünelim.
kimseye gereksiz yere kornaya basmayalım karşıda ki insanın yaptığı yanlış için kornaya basarken önce biz bir bakalım biz ne kadar doğru yapıyoruz ?

Ahmet K.
Ahmet K. - 6 gün Önce

Angaranın bebesi...burası maraş...burda enişteyi severler...desemde inanma...Hayvan hayvandır görevini yapacak illâ..

ela
ela - 6 gün Önce

boğazkesen kanlıdere,mağralı..Ökkeş...

İbrahim parlak
İbrahim parlak - 6 gün Önce

Araç içi kamera şart olsun artık böyle şeyler olamaz kamaranin karşısında erkeklik sığmaz bir kadının yanında küfür darp keşke videoya cekseymis :(

Ali şen
Ali şen - 6 gün Önce

Hangi biriyle uğraşa ağraşacaksın bi bitmezler

Ismail
Ismail - 5 gün Önce

Şehir de maganda var cahiller siyset yorumu yapıyor öküz altıda buza arama denir


SIRADAKİ HABER