Kahramanmaraş Valisi oylamaya katıldı

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı.

Kahramanmaraş Valisi oylamaya katıldı

Yarışmadaki fotoğraflar hakkında bilgi alan Özkan, "Haber", "Yaşam" ve "Spor" kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Özkan, Haber kategorisinde Elif Öztürk'ün "Kahraman itfaiyeci" ve Özkan Bilgin'in "Mehmetçik'ten ilk iftar", Yaşam kategorisinde Burak Milli'nin "Dolunay ve yerli İHA", Spor kategorisinde de Serhat Zafer'in "Atlı akrobat" fotoğraflarına oy verdi.

Vali Özkan, fotoğraflar arasında seçim yapmanın kolay olmadığını dile getirerek, "Anadolu Ajansı, ülkemizde ve dünyada habercilik anlamında yaygın bir ağ oluşturmuştur. Anadolu Ajansı nitelikli insan kaynağıyla, Anadolu'nun dört bir yanında ve dünyada, insanların haber alma hakkının tahakkuku için büyük bir seferberlik halinde. Bu vesileyle Anadolu Ajansını ve çalışanlarını tebrik ediyoruz." ifadelerini kullandı. 

Yarışmaya katılan fotoğrafların hepsinin birbirinden iyi yakalanmış anlara ait kareler olduğunu vurgulayan Özkan, seçimde zorlansa da Yaşam, Spor ve Haber dallarında beğendiği fotoğrafları oyladığını sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
M Ali Küçüktüfekçi
M Ali Küçüktüfekçi - 6 ay Önce

Acayip mutlu olduk, kentin tüm sorunları bitti.

Marasli Ede
Marasli Ede - 6 ay Önce

Sayin Valim, siz en guzel fotograflari oylamissiniz. En kötü fotograg secimi olsaydi inaniyorum ki Fatih Erkoc’un itfaiye defilesini oylardiniz. Marasimiz gercekten guzel valilere sahip...

Ede46
Ede46 - 6 ay Önce

Sayın vali birde büyük şehir belediyesinde ki dönen oyunları görse ya

hakan
hakan - 6 ay Önce

valim maraşın yollarınıda beğeniyormusunuz hepsi köstebek yuvası gibi

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 6 ay Önce

Sayın valimiz murat engizek i ne zaman yanına çağırıp teşekkür edeceksn kulağım sende bekliyorum burdan türkiye cumhurbaşkanına devletime emniyet birimlerimize ordumuza vede milletime selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154