Mahir Ünal'dan AK Partili o isimlere uyarı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal o isimlere uyarıda bulundu.

Mahir Ünal'dan AK Partili o isimlere uyarı!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü etkinliklerine davet edilmedi. Karar ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ise "Aile içinde bir kutlama yapıyoruz. Kendisini aileden görenleri davet ediyoruz" dedi.

AK Parti'nin ilk başbakanı ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile partinin kurulduğu günden itibaren ayrılıncaya kadar tüm kabinelerde olan eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan törene davet edilmedi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 14 Ağustos'un Kurban Bayramına denk gelmesi sebebiyle 23 Ağustos'ta yapılacak AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü etkinliklerine ilişkin basın mensuplarına bilgi verdi, sorularını cevapladı.

Ünal, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla ATO Congresium'da düzenlenecek kutlamalara parti kurucuları, milletvekilleri, MKYK üyeleri, belediye başkanları, il başkanları, kadın ve gençlik kolları MKYK üyeleri, parti kurulları, bakanlar, eski milletvekillerinin katılacağını açıkladı. 

AK Parti'nin kuruluş yıl dönümüne özel 18. yıl marşını hazırlattıklarını bildiren Ünal, AK Partinin 18 yılını anlatan bir film yayımlayacaklarını söyledi.

O güne özel bir "Zaman Tüneli" hazırladıklarını dile getiren Ünal, "Zaman tünelinde herkes var. 2001'den başlayarak tüm aktörlerin ve AK Parti'nin tarihinin yıl yıl anlatıldığı 18 yılın sergisini yapacağız." dedi.

Ünal, ayrıca birim başkanlıklarının da etkinliklerini tanıtmak için stantlar açacağını dile getirdi.

'AİLE İÇİNDE KUTLAMA YAPIYORUZ'

Ünal, bir soru üzerine, "Yeni parti oluşumuna destek veren önceki dönem milletvekilleri davet edilmeyecekler. Aile içinde bir kutlama yapıyoruz. Kendisini aileden görenleri davet ediyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
edeci
edeci - 6 ay Önce

madem sadece sizden olanları çağıracaksınız o zaman devlet bütçesini kullanmayın. madem sadece ak partiye özel bişey yapıcaksınız siz kendiniz karşılayın bakalım ve karşıladığınızı halka gösterin bakalım var mı o kadar delikanlılığınız ?

46
46 - 6 ay Önce

korku ve ecel birleşirse kaçınılmaz son olur...halkın taleplerini bir suriyeliler sevdasına kurban etmeye çalışırsan halk bunun faturasını seçimlerde keser...

Mahmud
Mahmud - 6 ay Önce

Suriyelilerde davetlimi kutlamalara döner ayran varmı

Maraşlı Edeler
Maraşlı Edeler - 6 ay Önce

Yaw bir dava adamı söylentileri var.Bu dava adamları afedersiniz koltuk davası mı para yeme davası mı?Bu dava ne davası arkadaşlar?

Mahmut
Mahmut - 6 ay Önce

Piyasayı düzeltin bırakın saltanatı be

ALİ
ALİ - 6 ay Önce

SENDEN NE GÖRDÜK Kİ
BELEDİYEYE 5 KERE DİLEKÇE VERDİM 150 MT YOL YAPIMI İÇİN YAPMADINIZ.

Mahmut
Mahmut - 5 ay Önce

O kutlamadaki harcanan para tüm milletimizin alın teri kimin parasını kime harcıyorsunuz yeter artık ekonimiye bakın esnaf bitiyor siz hala saltanat allahım görüyor yetimlerin hakkını yiyin yedirin suriyelilere yazıklar olsun be

VAV VAY
VAV VAY - 5 ay Önce

Herifmi konuşi ne.

asi 46
asi 46 - 5 ay Önce

sizler dava adamızınız ya sizler hep yeme adamızınız 16 önce neydiniz şimdi neydiniz açıklayın bakalım bu servetinizin nerde geldiğini birgün sende devre dışı kakarsan kusura bakma sende başlarsın akp ver yansın edersin ne konuşuyorsunuz boş boş siz çepinizidoldurun

murat
murat - 5 ay Önce

bunlar bu yeni partiden neden bu kadar cekiniyorlar var bunda bir iş...

Ali
Ali - 5 ay Önce

Çokta hevesliydim zaten

talat
talat - 5 ay Önce

elazığdan almanyaya direkt uçuş var konyadan norveçe direkt uçuş var maraştan daha doğru dürüst ankara istanbul uçağı bile yok


SIRADAKİ HABER