Trabzon'da katil imamın ifadesi kan dondurdu!

Trabzon’un Of ilçesinde 3 küçük kızını silahla vurarak öldüren imamın ilk ifadesi ortaya çıktı.

ASAYİŞ 02.09.2021, 09:12
Trabzon'da katil imamın ifadesi kan dondurdu!
banner257

Emre Göktaş, 12 yıllık eşiyle bir süredir şiddetli geçimsizlik yaşıyordu. İddiaya göre, eşi Sibel Göktaş eşinin kendisini darp etmesi nedeniyle çocuklarını alarak evi terk etti. Emre Göktaş ise yine eşine darp uyguladı.

Eşinin şikayetçi olması nedeniyle mahkeme tarafından 1 ay uzaklaştırma cezası alan Emre Göktaş, ayrı yaşadığı eşinden 3 kızını dün Of ilçe merkezinde teslim alarak ilçenin Uluağaç Mahallesi'ndeki evine getirdi. Emre Göktaş, daha sonra kızları Yaren Göktaş, Hiranur Göktaş ve Elif Göktaş'ı, evinden 1 kilometre uzakta dere kenarındaki ıssız bir yere götürerek silahla kafalarına birer kurşun sıkarak öldürdü.
Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan Emre Göktaş'ın ilk ifadesinde çocuklarının kendinden soğuduğunu hissettiğini ve olay anını hatırlamadığını söylediği öğrenildi.

 

Yorumlar (6)
hasan 5 ay önce
İyiki cemaatinin camiden soğuduğunu hissetmemiş...
vatandaş 5 ay önce
BÖYE EVDEN UZKLAŞTIRMA OLURSA DAHA NELER NELER . SEN DİŞ TIRNAK EVİNİ YAP ONDAN SONRADA BİR KADININ BEYANI DOĞRULTUSUNDA SORGU SUAL YOK SEN EVİNE BİR AY GİREMEZSİN DİYE CEZA VER . GELDE RAHAT DUR
ali kuru 5 ay önce
aileleri yıkmaya yok etmeye yöneltenler uzaklaş tırma verecegine barıştır aracılar olsun aileler yok olmasın
ede46 5 ay önce
İmam böyle yaparsa, cemaat ne yapsın :( Allah sonumuzu hayretsin.
Ali GÖK 5 ay önce
Bu imam cani değil. Bunu bu duruma getireni sorgulayın. bu imam bunu neden yaptı?
avukat46 5 ay önce
hunharca işlenmiş cinayeti elbette hiçbir şekilde meşrulaştırmaz ama 6284 sayılı Yasa kapsamında verilen uzaklaştırma kararları Türkiye'de kanayan bir yaradır. zaten uzaklaştırma geçici süreyle verilebildiği için uzun süreli bir koruma sağlamıyor. üstelik uzaklaştırma kararı verilmesi için yasaya göre hiçbir delil aranmıyor ve eşler (buna kadın eş de dahil) sadece karakola müracaata istinaden sorgusuz sualsiz, delilsiz belgesiz evden uzaklaştırılabiliyorlar. oysa uzaklaştırılan eşin gidecek yeri olmuyor, çocuklarını dahi göremiyor, bazen ağır bir hastalık tedavisi geçirmesine, evden çalışmasına rağmen evden uzaklaştırılan insanlar oluyor. hatta kocasını evden iftirayla uzaklaştırtıp eve dostunu alan kadınları dahi görüyoruz. sonuçta aile birliği korunmadığı gibi daha da bozuluyor; iftiraya uğrayan eş uzaklaştırması bitince kinlenip eşini dövüyor hatta öldürüyor. ya da en iyi ihtimalle boşanma davası açıyor.
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 20 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı