Uzun zamandır aranan torbacı Kahramanmaraş'ta yakalandı

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlularla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından iki ayrı uyuşturucu operasyonu yapıldı.

Uzun zamandır aranan torbacı Kahramanmaraş'ta yakalandı

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlularla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından iki ayrı uyuşturucu operasyonu yapıldı. Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlularla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından iki ayrı uyuşturucu operasyonu yapıldı.  Uzun zamandır polisin izini sürdüğü ve aradığı uyuşturucu torbacısı da yakalandı.
15.10.2018 günü Uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına yönelik 2 ayrı operasyon yapıldı. 
Uyuşturucu madde temin eden Ökkeş K. isimli şahsın Dedezade Caddesi üzerinde polis tarafından yakalandı.
Şüpheli şahsın  üzerinden  1 paket halinde  0,57gr  EROİN maddesi ele geçirildi. Aynı kapsamda uyuşturucu kullanıcısı bir şahıs üzerinden 0,41gr EROİN maddesi  yakalandı. Uyuşturucu Satıcısı Ökkeş K. ikametinde de arama yapıldıktan sonra gözaltına alındı. 
Aynı gün yapılan ikici operasyonda, uyuşturucu kullanıcısı 3 şahıs yakalanmış, şahıslardan biri üzerinde 1 paket halinde 0.55 gr  BONZAİ maddesi ve 3 paket halinde 0.73 gr EROIN maddesi ile  yakalandı. Bu şahıslara uyuşturucu  Sattığı belirlen ve 1 aydır aranan Murat C. isimli şahıs 
Malik ejder mahallesinde sokak üzerinde yaklandı.
Uyuşturucu satıcısı 2 şüpheli gözaltına alındı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ede
ede - 13 ay Önce

isim soyisim yayınlayın bizde bilelim p..leri

SIRADAKİ HABER

banner122