Yalova’da şafak vakti dev uyuşturucu operasyonu

Uyuşturucu tacirlerine karşı kapsamlı mücadele başlatan Yalova Emniyet Müdürlüğü, 100 polisin katılımı ile sabaha karşı "Şafak Operasyonu" gerçekleştirdi. Narkotik köpeğinin de katıldığı baskınlarda evler didik didik arandı.Edinilen...

Yalova’da şafak vakti dev uyuşturucu operasyonu

Uyuşturucu tacirlerine karşı kapsamlı mücadele başlatan Yalova Emniyet Müdürlüğü, 100 polisin katılımı ile sabaha karşı "Şafak Operasyonu" gerçekleştirdi. Narkotik köpeğinin de katıldığı baskınlarda evler didik didik arandı.

Edinilen bilgiye göre, Yalova Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ve Asayiş Şubesi ekiplerinden oluşan 100 polis, sabah 06.30’da uyuşturucu satışının yaygın olarak gerçekleştirildiği Bağlarbaşı Mahallesi’ndeki çok sayıda eve baskın yaptı. Narkotik dedektör köpeklerin de yer aldığı aramalarda 500 gram esrar, 280 gram bonzai ve 200 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Operasyon kapsamında 3 kişi gözaltına alındı.

Yalova Emniyet Müdürlüğü tahkikatın devam ettiğini, uyuşturucu satışının engellenmesi amacıyla operasyonların kesintisiz süreceğini bildirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER