Aydın MHP’den Türk Sağlık Sen’e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, “Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi" dedi.Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan ve yönetim kurulu...

AYDIN 15.03.2017, 09:26
Aydın MHP’den Türk Sağlık Sen’e ziyaret
banner257

Ozan Arif’in yazmış olduğu şiirin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hakaret olarak algılandığını belirten MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Ozan Arif’e tepki gösterdi.

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “1999 seçimlerinde umduğunu bulamayan kurt postuna bürünmüş kişinin, yıllardır yorulmadığını görmekteyiz. Yediği kaba tükürmeyi kendilerine şeref sayan bu Ozan Arif ve bunun gibiler, kendilerine yeni yal bulmak için, tekrar bedenlerine 10 numara büyük gelen Devlet Bahçeli gömleğinin eteklerine tutunmaya çalışmaktadırlar. Ülkücülükten bahsedip, parasını almadan teşkilatın konserlerine çıkmayan, parasını alamadığı zaman konserlerini iptal eden, Ozan Şirin umuyoruz bu davranışlarını unutmamıştır. Ülkücülükten bahsedip, Türk dünyasının bilge liderine kendince hakaret eden kırık kalem, kendi durumunu beyan ettiğinin de farkında değildir. Eline kalem almakla kendini ozan zanneden, döktürdüğü satırlarda kendi karakterinin ve kişiliğinin şairin deyimiyle “çukur” bile etmediğini yazmaktadır. Yazdığı şiirle kendini anlatan çakal, kendisini tanıdığımızı unutmuş olmalıdır ki, zaman zaman bu şekilde kendini bizlere anlatmaktadır. Artık bu yal yiyen yalakanın Ülkücü Hareketin aklının bir köşesinde olduğunu bilmesini isterim. Alperenliğe ermiş olan hiç bir ülkücünün, kendisini hoş sedalarla anmayacağını da bilmesini isterim. Devlet bekası için her türlü zarara göğüs geren liderimiz seni adam yerine koyup cevap bile verme gereği duymamıştır. Ancak biz evlatları liderimize yaptığın hakaretleri sana iade ediyoruz. Şayet şeref kelimesinin tek bir harfi dahi sende olsaydı, yıllarca elini öptüğün, hiçbir şaibesi bulunmayan, Devletinin ve Milletinin çıkarlarını her şeyin üstünde tutan, dahili ve harici bedbahtların her zaman karşısında duran liderimize ağzını açmazdın.”

Yorumlar (0)
36°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 31 Temmuz 2021
İmsak 03:51
Güneş 05:27
Öğle 12:44
İkindi 16:33
Akşam 19:50
Yatsı 21:20