Diyabet tedavisi gören hastadan Rektör Bircan’a ziyaret

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yara Bakım Ünitesi’nde sağ ayağından diyabet tedavisi gören Mehmet Erkan ve ADÜ Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Bülent Ertuğrul,...

Diyabet tedavisi gören hastadan Rektör Bircan’a ziyaret
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yara Bakım Ünitesi’nde sağ ayağından diyabet tedavisi gören Mehmet Erkan ve ADÜ Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Bülent Ertuğrul, Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette tedavi sürecinin ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ndeki yöntemlerle hızlandığını dile getiren Erkan; tedavisini sürdüren Doç. Dr. Mustafa Bülent Ertuğrul’a, ADÜ yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederek, önümüzdeki süreçte yara bakım ünitesinin gelişimi ve daha iyi hizmet verebilmesi için katkı sağlayabileceklerini ifade etti.

Rektör Bircan’da; hastaları için ne gerekiyorsa yapmaya çalıştıklarını ifade ederek; “Üniversitemiz ve Hastanemiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve bu gelişim sürecinde bize destek olan herkese müteşekkiriz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154