Bandırma Devlet Hastanesi’nde Tıp Bayramı coşkusu

Balıkesir’in Bandırma Devlet Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi. Törende konuşan Başhekim Muzaffer Şenveli, 3 yıl önce göreve başladığında suratların asık olduğu, Türkiye’nin en sorunlu hastanelerinden...

Bandırma Devlet Hastanesi’nde Tıp Bayramı coşkusu

Balıkesir’in Bandırma Devlet Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi. Törende konuşan Başhekim Muzaffer Şenveli, 3 yıl önce göreve başladığında suratların asık olduğu, Türkiye’nin en sorunlu hastanelerinden biri olduklarını ancak yaptıkları uygulamalar sayesinde bugün hemşiresinden, doktoruna, hastasından hastabakıcısına kadar hastanede yüzlerin güldüğünü ifade etti.

Hastanenin konferans salonunda yapılan törene katılan Başhekim Muzaffer Şenveli, Bandırma Devlet Hastanesi’nin tüm sağlık personelinin gösterdiği çabalar sayesinde geçen yıl organ donörü sayısında Türkiye üçüncüsü, bu yıl ise Türkiye ikinci olduklarını hatırlatarak "Bunu hastanemizdeki kısıtlı imkanlarımız ve sadece 17 yataklı yoğun bakım ünitemiz ile ve tabi ki personelimizin gayretleri ile sağladık. Bugün maddi konularımızda dahil Türkiye’deki bir çok devlet hastanesi arasında iyi bir konumdayız "dedi. Şenveli konuşmasının ardından Bandırma Devlet Hastanesi’nden tayinleri çıkan üç doktora hizmetlerinden ötürü teşekkür belgelerini takdim etti. Program düzenlenen kokteyl ile son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER