Burhaniye’de CHP’li üyeler katılmayınca olağanüstü meclis toplanamadı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, yılın ilk olağanüstü belediye meclisi CHP’li üyeler katılmayınca yapılamadı. Başkan Uysal, muhalefeti olumlu işleri engellemekle suçladı.Belediye meclisi, ilçeye doğalgaz getirilmesi ve bazı konut projelerinin...

Burhaniye’de CHP’li üyeler katılmayınca olağanüstü meclis toplanamadı
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, yılın ilk olağanüstü belediye meclisi CHP’li üyeler katılmayınca yapılamadı. Başkan Uysal, muhalefeti olumlu işleri engellemekle suçladı.
Belediye meclisi, ilçeye doğalgaz getirilmesi ve bazı konut projelerinin görüşülmesi için düzenlenen olağanüstü meclis toplantısı, CHP’li üyelerin katılmaması üzerine yapılamadı. AK Partili ve MHP’li üyelerin hazır bulunduğu toplantı çoğunluk sağlanmadığı için yapılamazken, 22 Kasım Salı akşamı saat 20.00 tekrarlanması kararlaştırıldı. İlçeye doğalgaz gelmesi konusu ile sosyal konut projelerinin ele alınacağını anlatan Başkan Necdet Uysal, ”Belediye meclisi üyelerinin görevi meclise katılmaktır. CHP’li üyelerin söylemleri ile eylemleri birbirini tutmuyor. Biz, üç yıl içinde CHP’nin 10 yıllık döneminden fazla taş döşedik. CHP’li üyeler pek çok olumlu işe karşı çıkıyor. Bunu yadırgıyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224