Bartın TOKİ ilk ve Ortaokulunda 15 Temmuz köşesi

Bartın’da TOKİ İlk ve Ortaokulunda 15 Temmuz Tarihi Değiştiren Direniş Köşesi oluşturuldu.Okul Müdürü Celal Denizer öncülüğünde okul girişinde kurulan köşe 922 öğrenci ve 45 öğretmenin katkılarıyla yapıldı. Köşe ile 15 Temmuz...

Bartın TOKİ ilk ve Ortaokulunda 15 Temmuz köşesi

Bartın’da TOKİ İlk ve Ortaokulunda 15 Temmuz Tarihi Değiştiren Direniş Köşesi oluşturuldu.

Okul Müdürü Celal Denizer öncülüğünde okul girişinde kurulan köşe 922 öğrenci ve 45 öğretmenin katkılarıyla yapıldı. Köşe ile 15 Temmuz gecesi darbe girişiminde yaşananlar ve şehit düşenlerin acısı gelecek nesillere de aktarılacak. Köşede darbe girişimi sırasında ve sonrasında yaşananları anlatan fotoğraflar ve yazılar yer aldı.

Şehitlerimizi asla unutturmayacağız

Müdürü Celal Denizer, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “15 Temmuz demokrasi sınavını unutmamak adına öğrenciler ile birlikte bir köşe hazırladık. 15 Temmuz’da Türkiye’yi felakete sürükleyen yapılanmaya karşı biz de okulumuzda Şehitlerimizi yaşatmak ve anmak için de okulumuzda böyle bir köşenin yapılmasını kararlaştırdık. Tüm öğretmen arkadaşlarımızla böyle bir çalışmayı gerçekleştirdik. Emeği olan öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bir kez daha Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Şehitlerimizi unutmadık, asla unutturmayacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner235

banner154

banner224