Gürkan projelerini Başkan’a anlattı

Bartın Belediyesi tarafından özel eğitim ve rehberlik gerektiren çocuklar için açılan Ritim Kursu öğrencilerinden Gürkan Altan, Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.Ziyarette Gürkan Altan hazırlamış olduğu projeler hakkında Başkan...

Gürkan projelerini Başkan’a anlattı

Bartın Belediyesi tarafından özel eğitim ve rehberlik gerektiren çocuklar için açılan Ritim Kursu öğrencilerinden Gürkan Altan, Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Ziyarette Gürkan Altan hazırlamış olduğu projeler hakkında Başkan Cemal Akın’a bilgiler verdi. Nazik ziyareti için misafiri Gürkan Altan’a teşekkür eden Başkan Cemal Akın, hazırlamış olduğu projelere gereken desteği vereceğini söyledi. Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın, "Belediye Ritim Grubumuz çalışmalarını başarıyla sürdüren birçok etkinliğimizde sahne alarak renk katan birbirinden yetenekli çok değerli öğrencilerimizden oluşmaktadır. Öğrencilerimizin sosyal hayata katılımında bizlerde Bartın Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde gerekli desteği vermeye sağlıyoruz. Onların mutluluğu bizler için çok önemli ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gereken desteği vermeye devam edeceğiz. Gürkan kardeşimize nazik ziyareti için teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner235

banner154

banner224