Başkan Yağcı Bilecik’te yeni bir iş yerini hizmete açtı

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, kentte faaliyete geçen yeni bir iş yerini hizmete açtı.Başkan Yağcı, Erzurum Cağ Kebap lokantasının açılış kurdelasını keserek iş yeri sahipleri Engin Şencan ve Ferdi Bilanik’a hayırlı olması...

Başkan Yağcı Bilecik’te yeni bir iş yerini hizmete açtı
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, kentte faaliyete geçen yeni bir iş yerini hizmete açtı.
Başkan Yağcı, Erzurum Cağ Kebap lokantasının açılış kurdelasını keserek iş yeri sahipleri Engin Şencan ve Ferdi Bilanik’a hayırlı olması temennilerinde bulundu. İş yeri açılışının gerçekleştirilmesinin ardından Başkan Yağcı, öğlen yemeğini burada işletme sahipleri ile birlikte yedi. Lokantanın açılışının ardından Başkan Yağcı, “Gelişen ve büyüyen Bilecik’imizde Erzurum Cağ kebap lokantasının açılışını gerçekleştirdik. işletme sahibi Engin Şencan kardeşimize hayırlı ve bol kazançlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Esnaf ve halk ziyareti
Başkan Yağcı gerçekleştirdiği açılışın ardından bir sürücü kursunu ziyaret ederek, buranın sahibi esnaf Murat Hızlı ile görüştü. Esnaflarla bir süre görüşen Başkan Yağcı, Bilecik’te bulunan Çiçek Kıraathanesinde de vatandaşlarla bir araya geldi. Burada vatandaşlarla Bilecik ile ilgili konular hakkında istişareler gerçekleştiren Yağcı, vatandaşlara destekleri ve güvenleri için teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154