Bozüyük’te fabrika çalışanları ve öğrencilerden polislere ziyaret

Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki bir fabrikanın çalışanları ve üniversite öğrencileri, İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek taziye ziyaretinde bulundular.İstanbul Beşiktaş’ta Vodafone Arena Stadı yakınında ve Maçka Parkı’nda meydana...

Bozüyük’te fabrika çalışanları ve öğrencilerden polislere ziyaret
Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki bir fabrikanın çalışanları ve üniversite öğrencileri, İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek taziye ziyaretinde bulundular.
İstanbul Beşiktaş’ta Vodafone Arena Stadı yakınında ve Maçka Parkı’nda meydana gelen iki ayrı patlama sonrasında şehit olan polisler için bir fabrikanın çalışanları ve üniversite öğrencileri tarafından Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarete katılan fabrika çalışanları ve öğrenciler, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner’e başsağlığı dileyerek geçmiş olsun temennisinde bulundular. Fabrika çalışanları ve öğrenciler birlik ve beraberliği bozmak isteyen şer odaklarına karşı her zaman güvenlik güçlerinin yanında yer aldıklarını ifade ettiler. İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner de, ziyaretlerden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, gün boyu kendisini ziyarete gelen herkese teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154