Genç Kaymakamı göreve başladı

İçişleri Bakanlığı’nın Son Kararnamesi İle Abdullah Köklü’nün Yerine Bingöl’ün Genç İlçesine Atanan Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, “genç İlçemizde En Güzel Şekilde Hizmet Etmek Etme Gayreti Ve Azmi İçerisinde Olacağım” Dedi.

Genç Kaymakamı göreve başladı
İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Abdullah Köklü’nün yerine Bingöl’ün Genç ilçesine atanan Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, “Genç ilçemizde en güzel şekilde hizmet etmek etme gayreti ve azmi içerisinde olacağım” dedi.
İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesiyle Genç ilçesine atanan Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, göreve başlama münasebetiyle yaptığı açıklamada, tüm kamu kurum ve kuruluşlarla birlikte Genç ilçesine en güzel şekilde hizmet etme gayretinde olacaklarını söyledi. Vural, “Bölgemizin ve ilimizin gelişmekte olan güzide ilçelerinden birisi olan Genç ilçesinde şahsıma tevdi edilen görevime başlamış bulunmaktayım. Hükümetimizin ve Sayın Valimizin emirleri ve himayeleri altında tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte vatandaşlarımıza Genç ilçemizde en güzel şekilde hizmet etmek etme gayreti ve azmi içerisinde olacağım. Halka hizmet makamı olan bu onurlu ve kutsal görevi devir aldığım değerli meslek büyüğüm Sayın Abdullah Köklü’ye ilçemizdeki başarılı çalışmaları ve kazandırılmasına vesile olduğu eserler için teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Bu vesile ile bütün vatandaşlarımızı sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyor, ülkemize ve ilçemize huzurlar ve esenlikler temennisi içerisinde yeni görevimizin hayırlara vesile olmasını diliyor, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154