11.01.2015, 21:51

Bu Burç, Başka Burç

Bazı televizyon kanallarında… flaşş..flaşş.. yazısıyla, ünlü Astrolog, bu yılda sizin için şunu dedi. Burcunu söyle, senin kim olduğunu söyleyeyim. Bu yıl şu burç naneyi yiyecek; şu burç yükselişe geçecek diye, ‘’bangır bangır’’ bağırırlar. Ben, Astralog değilim ama..Aha da! size, günümüz ‘’Yeni Türkiye’mizde’’ 2015 yılı, burcunuza göre nasıl geçecek, buyrun inceleyelim.

AK BURCU (1 OCAK-17 MART)

Her zaman ki gibi hedefinde öndesin. Önüne bir takım engeller çıkabilir. Zorlu sınavlar seni bekliyor. Paralel Burcun tesirinde kalabilirsin.  Bu yıl senin sıçrama yılın. Sana beddua eden birisi var. Dikkatli olman gereken bir yıl. 

OK BURCU(18 MART-15 MAYIS)

Kendini çok yoracağın, yine yerinde sayacağın bir yıl. Arkadaşlarına dikkat et, seni yarı yolda bırakabilirler. Zorluk çekebileceğin bir yıl.

HİLAL BURCU(16 MAYIS-20 TEMMUZ)
 
Bu yılda, her zaman ki gibi hedefin belli; yolundan sapmayıp, doğru gidersen, ferahlık seni bekliyor. Bazı konular da kararsız kalacaksın. Kışkırtmalardan uzak kalmak ve işlerini tamamlayarak,  yeniliklere yol açmaya çabalamalısın. Sakin olman gereken bir yıl.

PARALEL BURCU(21 TEMMUZ-25 EYLÜL)

Yoğun, hareketli, zorlu bir yıl seni bekliyor. Üzerine baskılar olabilir. Kendine çeki düzen vermen gerekiyor. Ak Burcu’nun tesirinde kalacaksın. Çok para kaybedeceksin. Bu yıl işin çok zor. Sabırlı olman gereken bir yıl. 

DAĞ BURCU(25 EYLÜL-31 ARALIK)
   
Uzak bir yerden sana haberler gelecek. İsteklerin hiç bitmeyecek. Sen, sadece kendini düşünüp belli kesimlerin rotasın da  kalacaksın. Önünde zorlu bir sınav var. Eğer, akıllı davranamazsan, bu senin sonun olabilir. Bulmaca gibi bir yıl seni bekliyor. 
Yorumlar (8)
hasan dağ 7 yıl önce
tüh be bir gün arayla parelel burcu oldum iyimi
hüseyin 7 yıl önce
ne ayaksın sen ya
c4646 7 yıl önce
dogum tarihimle burcum tutmuyor ben hırsız burcunda olmak istemiyorum (el aman)
hasibe güçlü 7 yıl önce
ne yazık ki günümüz gruplarını aktarmışsın zekice...
ÖZGÜR 7 yıl önce
tam yandaş bi̇r yazi. bu akape'ye bu kadar yalakalik ve yandaşlik yapmak zorundamisiniz. ak burcun yanina neden 17-25 aralik yazamadin. yazar olmak i̇sti̇yorsan gerçeklerden şaşmayacaksin, dürüst olacaksin, yürekli̇ olacaksin ve en önemli̇si̇de ahlakli olacaksin.
salih türk 7 yıl önce
hüseyin ne ayaksın sen.
delilalil 7 yıl önce
salih türk sen ne ayaksın sen ...
salih türk 7 yıl önce
delilalil sen avukatımısın sana ne...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 26 Temmuz 2021
İmsak 03:46
Güneş 05:24
Öğle 12:44
İkindi 16:34
Akşam 19:54
Yatsı 21:25