Bu Burç, Başka Burç

Bazı televizyon kanallarında… flaşş..flaşş.. yazısıyla, ünlü Astrolog, bu yılda sizin için şunu dedi. Burcunu söyle, senin kim olduğunu söyleyeyim. Bu yıl şu burç naneyi yiyecek; şu burç yükselişe geçecek diye, ‘’bangır bangır’’ bağırırlar. Ben, Astralog değilim ama..Aha da! size, günümüz ‘’Yeni Türkiye’mizde’’ 2015 yılı, burcunuza göre nasıl geçecek, buyrun inceleyelim.

AK BURCU (1 OCAK-17 MART)

Her zaman ki gibi hedefinde öndesin. Önüne bir takım engeller çıkabilir. Zorlu sınavlar seni bekliyor. Paralel Burcun tesirinde kalabilirsin.  Bu yıl senin sıçrama yılın. Sana beddua eden birisi var. Dikkatli olman gereken bir yıl. 

OK BURCU(18 MART-15 MAYIS)

Kendini çok yoracağın, yine yerinde sayacağın bir yıl. Arkadaşlarına dikkat et, seni yarı yolda bırakabilirler. Zorluk çekebileceğin bir yıl.

HİLAL BURCU(16 MAYIS-20 TEMMUZ)
 
Bu yılda, her zaman ki gibi hedefin belli; yolundan sapmayıp, doğru gidersen, ferahlık seni bekliyor. Bazı konular da kararsız kalacaksın. Kışkırtmalardan uzak kalmak ve işlerini tamamlayarak,  yeniliklere yol açmaya çabalamalısın. Sakin olman gereken bir yıl.

PARALEL BURCU(21 TEMMUZ-25 EYLÜL)

Yoğun, hareketli, zorlu bir yıl seni bekliyor. Üzerine baskılar olabilir. Kendine çeki düzen vermen gerekiyor. Ak Burcu’nun tesirinde kalacaksın. Çok para kaybedeceksin. Bu yıl işin çok zor. Sabırlı olman gereken bir yıl. 

DAĞ BURCU(25 EYLÜL-31 ARALIK)
   
Uzak bir yerden sana haberler gelecek. İsteklerin hiç bitmeyecek. Sen, sadece kendini düşünüp belli kesimlerin rotasın da  kalacaksın. Önünde zorlu bir sınav var. Eğer, akıllı davranamazsan, bu senin sonun olabilir. Bulmaca gibi bir yıl seni bekliyor. 
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan dağ
hasan dağ - 4 yıl Önce

tüh be bir gün arayla parelel burcu oldum iyimi

hüseyin
hüseyin - 4 yıl Önce

ne ayaksın sen ya

c4646
c4646 - 4 yıl Önce

dogum tarihimle burcum tutmuyor ben hırsız burcunda olmak istemiyorum (el aman)

hasibe güçlü
hasibe güçlü - 4 yıl Önce

ne yazık ki günümüz gruplarını aktarmışsın zekice...

ÖZGÜR
ÖZGÜR - 4 yıl Önce

tam yandaş bi̇r yazi. bu akape'ye bu kadar yalakalik ve yandaşlik yapmak zorundamisiniz. ak burcun yanina neden 17-25 aralik yazamadin. yazar olmak i̇sti̇yorsan gerçeklerden şaşmayacaksin, dürüst olacaksin, yürekli̇ olacaksin ve en önemli̇si̇de ahlakli olacaksin.

salih türk
salih türk - 4 yıl Önce

hüseyin ne ayaksın sen.

delilalil
delilalil - 4 yıl Önce

salih türk sen ne ayaksın sen ...

salih türk
salih türk - 4 yıl Önce

delilalil sen avukatımısın sana ne...

banner122

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126