Büyükşehirin sahip çıkılmayan mahallesi

Değerli haber 46 okurları ben bu yazıyı utanarak yazıyorum

Büyükşehirin sahip çıkılmayan mahallesi
Başlıkta olduğu gibi büyük şehir kimliğine bürünen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Aslanbey mahallesi...  Kısacası önemsenmeyen mahallesi. Kimse gelip gitmezken seçim öncesi vaatler yine havada uçuşuyor. Ama ne yazıkki resimde görüldüğü gibi yollarımız berbat çoğu köy yolu buradan çok daha güzel. Belediyeye şikayet için gittiğimde sıra sizede gelecek diyorlar ama nedense 10 yılı geçti hala sıra gelmedi. Ama şimdi sıra bize geldi anlayan anladı bile
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet emin46
mehmet emin46 - 6 yıl Önce

yalnızca aslanbey mahallesi değil sahip çıkılmayan gidinde orman dairesi oruç reis mahallesini görün 10 yıl hiç bir sokağına asfat yapılmadı yazıklar olsun poyraza hala başkanım diye duruyor belediyede. senden çoban bile olmaz,iki koyun verseler kaybeder gelir.

cumali tırıklıpabuç
cumali tırıklıpabuç - 6 yıl Önce

göstermelik belediyecilik için akp ye poyraz'a teşekürler

Ökkeş
Ökkeş - 6 yıl Önce

Birde Sakaryadan Doğukent Lale düğün salonun oraya kadar asfaltın yenilenmesi lazım her taraf yama içinde berbat durumda.

Gözlemci
Gözlemci - 6 yıl Önce

Yaa memnunduk aslında , niye Poyrazı tekrar aday yapmadılarki? Herhalde memleketimizin en becerikli başkanıydı kendisi ! Birkaç dönem daha baskanlık etseydi buralara sıra gelirdi.

necati
necati - 6 yıl Önce

eczaneye poyraz yeter artık sanada kalmadı bak gördünmü

SIRADAKİ HABER

banner122