Kahramanmaraş'ta zincirleme trafik kazası

Kahramanmaraş'ta Necip Fazıl Kültür Merkezi Yunus Emre Taziye Evi karşısında zincirleme trafik kazası meydana geldi.

Kahramanmaraş'ta zincirleme trafik kazası
Kahramanmaraş'ta Necip Fazıl Kültür Merkezi Yunus Emre Taziye Evi karşısında 4 aracın birbirine girdiği trafik kazasında ölen ya da yaralanan olmazken kaza ucuz atlatıldı.

Kazaya karışan 4 araçta da maddi hasar meydana gelirken yakıt sızıntısı nedeniyle olay yerine itfaiye çağrıldı.

Bu arada kazadan 5 dakika sonra yine aynı yerde başka 4 araç daha birbirine girdi. Bu olayda da ölen ya da yaralanan olmazken toplam 8 aracın karıştığı her iki kazada ucuz atlatıldı.

Haber ve fotoğraflar: Ramazan ŞAHİNDAŞ
YORUM EKLE
YORUMLAR
delilail
delilail - 5 yıl Önce

kocaman yolu daha kocaman yapacak yer mevcutken ATM ler havuz ve çoook iişe yarayan düzenlemeler trafiğin ağızına becerdi son düzenlemeden önce yol daha genişti göbeği büyütüp ara geçişler trafiği rahatlattımı eyyy büyük şehrin küçük düşünen belediyecileri

hakkı pastil
hakkı pastil - 5 yıl Önce

Bi tarafta taziye evinin kalabalığı, diğer tarafta bankamatiklerin kalabalığı. Bir de 2 şeritte 3 arabanın aynı anda yol almaya çalışması. Sonuç; zincirleme kazalar.

mustafa
mustafa - 5 yıl Önce

belediyeciklerimizin belediye başkancıkları uyanıpta şehrin ulaşımına bir el atsalar çok iyi olacak sabah ve akşam trafiğimiz çok kötü duruma geldi bu belediye başkancıklarımız sanırım belediyeciklerini evlerinden yönetiyorlar yoksa dışarı çıkıp trafiğin halini görüp kesin bir çözüme giderlerdi...

Ahmet Metin
Ahmet Metin - 5 yıl Önce

Trafik ışıkları ile kim oynadıysa hemen düzeltilmesi lazım. Şehir ve yollar aynı. Işıkların sürelerini değiştirdiler trafik keşmekeşe döndü. Artık adam gibi alt / üst geçit yapmanın zamanı geldi geçiyor. Toplu ulaşıma da artık bir düzen gelsin. Yürüyerek 25 dakikada gittiğim yere dolmuşla 30 dakikada gidebiliyorum. Böyle bir güzergah saçmalığı olur mu.

46
46 - 5 yıl Önce

büyük köy şehir k.maraş...büyükşehirmiş güleyimmi ağlayayımmı????

x-man
x-man - 5 yıl Önce

dolmuş ve halk otobüslerinin azaltılması gerek...

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 5 yıl Önce

Kültür Sitesi önündeki kavşağa Şekerdere'den geliyorum kırmızı yanıyor.Ahmet Uncu Caddesi'nden geliyorum kırmızı yanıyor.Kadirpaşa Bulvarı'ndan geliyorum kırmızı yanıyor.Ondan sonra da kalkıp yeşil dalga hızından bahsediyorlar.Ne yeşil dalgası memlekette kırmızı dalga var.Bir de gökten zembille inmeyi deneyeceğim bakalım bu sefer yeşil denk gelecek mi?

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 5 yıl Önce

Başka yer kalmamış gibi trafik lambasının dibine ATM koyarsan olacağı budur.

SIRADAKİ HABER

banner122