Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü taşındı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yeni hizmet binasına taşındı. 2016 yılı Nisan ayında yapımına başlanan Aile ve sosyal Politikalar il Müdürlüğü hizmet binası inşaatı tamamlandı. İl Jandarma komutanlığı karşısında 12...

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü taşındı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yeni hizmet binasına taşındı. 2016 yılı Nisan ayında yapımına başlanan Aile ve sosyal Politikalar il Müdürlüğü hizmet binası inşaatı tamamlandı. İl Jandarma komutanlığı karşısında 12 bin metrekare alanda hizmete geçirilen yeni hizmet binası çok amaçlı olarak konferans salonları, yemekhane ve çocuk parkı bulunduruyor.

Hizmet binasında Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü, Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüklerinin yanı sıra şehit ve gazi işlemleri, doğum yardımları da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yeni hizmet binasında hizmetleri verilecek.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün yeni hizmet binasına taşınmasının ardından mevcut binada Orman ve Su İşleri Müdürlüğü, Ticaret İl müdürlüğü ve Bilim Sanayi ve Teknoloji müdürlüklerinin hizmet vereceği bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224