İzmit Belediyesi’nin köylerdeki parke seferberliği sürüyor

İzmit Belediyesi mahalle statüsündeki köylerde başlattığı parke çalışmalarını Orhaniye ve Bulduk Mahallesi ile devam ettirdi.İzmit Belediyesi’nin köylere parke seferberliği devam ediyor. Şimdiye kadar birçok köyde parke çalışması...

İzmit Belediyesi’nin köylerdeki  parke seferberliği sürüyor

İzmit Belediyesi mahalle statüsündeki köylerde başlattığı parke çalışmalarını Orhaniye ve Bulduk Mahallesi ile devam ettirdi.

İzmit Belediyesi’nin köylere parke seferberliği devam ediyor. Şimdiye kadar birçok köyde parke çalışması gerçekleştiren İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarını Orhaniye ve Bulduk Mahallesi’nde sürdürdü. Orhaniye Mahallesi’nde yapılan çalışmalarda 2 bin metrekare parke ile bin 200 metre bordür kullanıldığını söyleyen yetkililer, Bulduk Mahallesi’ndeki çalışmalarda 2 bin 500 metrekare parke ve bin metrekare bordür kullanıldığını açıkladılar.

Samanlık ve ahırların bulunduğu yerlere kadar her tarafın parke ile kaplandığı mahalle statüsündeki köylerde yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. Köylüler çalışmalar için Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126