Kahramanmaraşlı gezgin sürücüleri uyardı!

Kahramanmaraşlı gezgin Sait Kılıçsallayan, şehirlerarası seyahati sırasında araç tarafından ezilerek telef olan yavru köpeği ve başında bekleyen annesini görüntüledi.

ÇEVRE 12.07.2021, 17:42
Kahramanmaraşlı gezgin sürücüleri uyardı!
banner257

Kahramanmaraşlı gezgin Sait Kılıçsallayan, şehirlerarası seyahati sırasında araç tarafından ezilerek telef olan yavru köpeği ve başında bekleyen annesini görüntüleyerek, sürücüleri uyardı. 
Kahramanmaraş Dağcılık ve Arama Kurtarma Derneği’nde faaliyetleri ve doğaya olan sevgisiyle tanınan Sait Kılıçsallayan, Uşak-Kütahya karayolu üzerinden geçişi sırasında bir aracın ezerek telef ettiği yavru köpeği ve yanı başından ayrılmayan annesini yoldan uzaklaştırdı. 
Her canlının dünyada yaşam hakkının eşit olduğuna dikkat çeken Sait Kılıçsallayan, “Yoldan geçerken ölmüş yavrusunun başında bekleyen köpeği fark ettik. İçimiz parçalandı. Aracımızla durduğumuzla birlikte bizden yardım istemek için yanımıza geldi. Hayvanda olsa onlarından duyguları var, onlarında bir canı var. Bunu yapan insan olamaz” dedi. 

Yorumlar (4)
Dondurmacı 2 hafta önce
Birazda köpekler e söyle dikkatli olsunlar yola çıkmasın ,bir it e çarpmamak için , ölümlü kaza da yaşanabilir....
Tuğba 2 hafta önce
Maraşlı sürücü yeterki direksiyona geçsin caddede yürüyen babası olsa üzerine sürer,hiç dinlemez.
YILMAZ 2 hafta önce
Kesinlikle sizlere katılıyorum sayın hocam biraz daha dikkat.. Onlarda bir can ve onlarında her canlı gibi yaşam hakkı var.
Maraşlı 2 hafta önce
boş yapmayın, laf yapmayın, hız yapmayın.......
32°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak 03:47
Güneş 05:25
Öğle 12:44
İkindi 16:34
Akşam 19:53
Yatsı 21:24