FİNİKE
1- NUSRET BAYAR - 329
2- NEFİ KARA - 288
3- MUSTAFA AKAYDIN - 247
4- DEVRİM KÖK - 159
5- DENİZ BAYKAL - 158
KEMER
1- NİYAZİ NEFİ KARA - 233
2- SULTAN YEĞEN - 207
3- MURAT BULAT - 202
4- MUSTAFA AKAYDIN - 192
5- ZAFER MENEKŞE - 195
6- RAFET ZEYBEK - 167
7- FİGEN ÇALIKUŞU - 152
ALANYA
1- MURAT ÖZÇELİK - 725
2- NEFİ KARA - 703
3- MUSTAFA AKAYDIN - 668
4- DENİZ BAYKAL - 576
GAZİPAŞA
1- ALİ KIZILATEŞ - 668
2- DENİZ BAYKAL - 522
3- MURAT ÖZÇELİK - 506
4- CEM BURAK ÖZGENÇ - 500
DÖŞEMEALTI
1- DENİZ BAYKAL - 198
2- HALUK YALÇIN - 181
3- MUSTAFA AKAYDIN - 176
4- ÖMER MELLİ - 167
5- NUSRET BAYAR - 165
6- FİGEN ÇALIKUŞU - 164
7- NESİ KARA - 157
8- İBRAHİM KESER - 152
9- CAVİT ARI - 149
KONYAALTI
1- NEFİ KARA - 978
2- MUSTAFA AKAYDIN - 943
3- DENİZ FİLİZ - 853
4- SULTAN YEĞEN - 708
5- DEVRİM KÖK - 680
6- İBRAHİM KESER - 674
7- DENİZ BAYKAL - 652
8- FİGEN ÇALIKUŞU - 600
9- GÜRGUT ACAR - 588
10- RAFET ZEYBEK - 534
11- SEVİNDİK GİZLİ - 524
12- MURAT BULAT - 508
13 - VURAL SAVAŞ - 500
MURATPAŞA
1- NEFİ KARA - 2165
2- MUSTAFA AKAYDIN - 1968
3- DEVRİM KÖK - 1894
4- SULTAN YEĞEN - 1940
5- FİGEN ÇALIKUŞU - 1617
6- DENİZ FİLİZ - 1540
7- İBRAHİM KESER - 1500
8- DENİZ BAYKAL - 1500
9- ERCAN ERKAN - 1430
10- GÜRGUT ACAR - 1285
AYRINTILAR GELECEK......
DİĞER İL SONUÇLARI
Ankara 1 .Bölge'de açılan sandıklara göre ilk sonuçlar;
1- Aylin Nazlıaka
2- Necati Yılmaz
3- Ali Haydar Hakverdi
4- Hikmet Tepe
5- Emre Doğan
KÜTAHYA ÖN SEÇİM SONUÇLARI
1- Dr. Ali Fazıl Kasap - 1184 oy
2- Mehmet Aydın Uzun - 989 oy
3- Füsun Yıldız - 861 oy
4- İbrahim Solmaz - 614 oy
SİNOP
1- Barış Karadeniz
2- Mustafa Acun
ERZİNCAN
1. Erdoğan Özyalçın
2. Yalçın Tanrıverdi
3. Muharrem Işık
YOZGAT
1 - Hasan Aslan Nurdoğdu
2 - Zeynep Kılınçarslan
3 - Gülhanım Ceylan
4 - Hatice Açıkgöz
NİĞDE
1- Doğan Şafak
2- Sevgi Özbek
3- Ramazan Ertan
BARTIN
1 - Muhammed Rıza Yalçınkaya - 760 oy aldı (Mevcut milletvekili)
2 - Aysun Bankoğlu - 716 oy aldı(1989 doğumlu avukat)
3 - Muhammed Rıza Yalçınkaya
KARAMAN
1- Mustafa Cem Kağnıç: 945
2- Uygar Talay: 548
3 -Zernisan Bilgin: 437
İSTANBUL 1. BÖLGE İÇİN SONUÇLAR
1. Barış Yarkadaş
2. Mahmut Tanal
3. Gamze İlgezdi
İSTANBUL 2. BÖLGEDE SON DURUM
İstanbul 2. Bölge'de Mustafa Sarıgül ve Aykut Erdoğdu, Çetin Soysal isimleri önde gidiyor.
İZMİR 1. BÖLGE
Resmi olmayan ilk sonuçlara göre İzmir 1. Bölge'de Musa Çam'ı çok yakın bir farkla Tacettin Bayır takip ediyor.
OSMANİYE
1- Nihat Çerçi 3098
2- Murat Çolak 1907
3- Serpil Düzgü 1892
4- Hatice Erdur 1554
ORDU
1- Seyit Torun
2- Mustafa Adıgüzel
3- İdris Yıldız
4- İsa Yazıcı
SİVAS
1- Ali Akyıldız
2- Haydar Gölbaşı
3- Ulaş Karasu
4- Malik Ejder Özdemir
5- Bülent Renda Deniz
MANİSA
Özgür Özel
Mazlum Nurlu
Yıldız Biçer
Mustafa Başgülşen
KONYA
1- Hüsnü Bozkurt
2- Turgay Bilge
3- Ali Cömert
4- Mehmet Ali Ünal
KIRIKKALE
1- Murat Çakırca: 820
2- Ziya Kavluk: 591
3- Hacı Arap Karadurmuş : 494
AMASYA
1- Mustafa Tuncer - 2875 oy
2- Ramis Topal - 2772 oy (Mevcut milletvekili
3- Devrim Ersoy - 2336 oy
4- Ali Özdemiroğlu - 1903 oy
TRABZON
1 Haluk Pekşen 3519
2 Ali Türen Öztürk 3322
3 Ahmet Kaya 2802
4 Murat Özçilingir 2434
5 Yavuz Karan 2160
6 Mustafa Aydın 2071