Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi Başkanı Necati Okay koronavrirüse yakalandı. Tedbir amaçlı hastanede tedavi gören Okay'ın durumunu iyi olduğunu bildirdi.

Başkan Okay Koronavirüs’e yakalandı. Her geçen yeni rekorlar kıran koronavirüs, etkisini tüm dünyada sürdürürken, vatandaşlarla yakın diyalog kuran Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ün ardından Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’da koronavirüse yakalandı. Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de etkisini tüm hızıyla sürdüren Koronavirüs, son günlerde Kahramanmaraş’ta artamaya başladı.  Tüm hastanelerdeki yoğun bakım yatak ünitelerinin neredeyse yüzdü 100 doluluk oranına yaklaştığı ortaya atılırken, Kahramanmaraş’ta iki ilçe belediye başkanı Koronavirüs’e yakalandı. Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ün koronavirüs testi pozitif çıktı. Ailesiyle karantina da olan Gürbüz’ün ardından Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın da koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Yaklaşık bir haftadır hafif semptomlar gösteren Başkan Okay, dün gittiği hastanede test yaptırınca testinin pozitif çıktığını öğrendi. Tedbir amaçlı hastaneye alınan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın durumunun iyi olduğu ve süreci rahat atlattığı bildirildi. Okay’ın testinin pozitif çıkmasının ardından ailesine de yapılan testlerin negatif çıktığı bildirildi.

TBMM Başkanı Şentop, ABD ve Kanadalı Müslüman kanaat önderlerini kabul etti TBMM Başkanı Şentop, ABD ve Kanadalı Müslüman kanaat önderlerini kabul etti

Haber46 Ailesi olarak Sayın Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.