Dulkadiroğlu Belediyesi 50 bin bez çanta dağıttı

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'la birlikte pazar yerini ziyaret eden Ak Parti heyeti, Dulkadiroğlu Belediyesi’nin yaptırdığı bez çantaların dağıtımını da gerçekleştirdi.

DULKADİROĞLU 26.01.2019, 22:47
Dulkadiroğlu Belediyesi 50 bin bez çanta dağıttı
banner257

İlçesinde toplamda 50 bin adet bez çanta dağıtacaklarını dile getiren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Karaziyaret mahallesinin ardından 5 bin adette Bahçelievler pazarında dağıtım yaptıklarını söyledi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal ve Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör’ün de katılımıyla gerçekleştirilen Pazar ziyaretinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Vatandaşlarla hasbihal eden Ak Parti heyeti, Dulkadiroğlu Belediyesi’nin yaptırdığı bez çantaların dağıtımını da gerçekleştirdi.
Bez çanta dağıtımı ile ilgili bilgi veren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçe genelinde toplamda 50 bin adet bez çantanın dağıtılacağını hatırlattı. Bu kapsamda ilk olarak dağıtımın Karaziyaret mahallesinde yapıldığını aktaran Başkan Okay, sürecin Bahçelievler pazarıyla devam ettiğini dile getirdi.
Vatandaşların çevre konusunda gösterdiği hassasiyete de değinen Başkan Okay, konuyla ilgili değerlendirmesini şu şekilde sürdürdü: “Çevre konusunda hassasiyetimizi her zaman dile getiriyoruz. Bu yönde birçok projeyi de hayata geçirdik. Bu yönde yapılan en önemli projelerden olan naylon poşet kullanımını azaltma konusunda da bizlerde bir çalışma yaptık. Toplamda 50 bin adet bez çanta yaptırarak bunları vatandaşlarımıza dağıtmaya başladık. Bu kapsamda Pazar yerlerimizde dağıtımlar yapıyoruz. Her Pazar yerimizde 5 bin adet olmak üzere bez çanta dağıtımını yapıyoruz. Daha önce Karaziyaret mahallemizde dağıtım yapmıştık. Bugün de Bahçelievler Pazar yerinde Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilimiz Mehmet Cihat Sezal ve Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hayrettin Güngör ile birlikte bu dağıtımı gerçekleştirdik. Yapmış olduğumuz bu ürün tekrar tekrar kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olması ve bu projeye destek olmasını canı gönülden diliyorum. Daha yaşanılabilir bir dünya için bu gibi projelerin önemli olduğunun da altını çizmek istiyorum.”
Konuşmasının sonunda Bahçelievler Pazar yeri ile ilgili de konuşan Başkan Okay, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bahçelievler Pazar yerimizi taşıyacağımızı daha önce dile getirmiştik. Bu çalışmalar kapsamında Mart ayından sonra yeni pazarımızın kapalı hale getirdiğimiz Milli Eğitim Müdürlüğü civarında olacağını belirtmek isterim.”

AK PARTİ TEŞKİLATLARI VATANDAŞLA HER ZAMAN İÇİ İÇEDİR

Başkan Okay’ın ardından konuşan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, her fırsatta vatandaşla bir araya geldiklerini hatırlattı. Bu kapsamda Bahçelievler Pazar yerinde vatandaşla hasbihal ettiklerini hatırlatan Sezal, Dulkadiroğlu Belediyesi’nin hazırladığı Pazar çantalarını da dağıttıklarını vurguladı. Sezal, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay’ın naylon poşet kullanımını azaltmak amacıyla yaptırdığı bez çantaları vatandaşlarımıza dağıttık. Ak Parti teşkilatlarının en büyük özelliği her zaman vatandaşla iç içe olmasıdır. Bu nedenle bizler de Bahçelievler Pazar yerimizde vatandaşlarımızı ziyaret ettik. “

HEMŞERİLERİMİZLE HASBİHAL ETTİK

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör’de kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi: “Teşkilatımızla birlikte bugün bir Pazar gezisi yaptık. Hemşerilerimizle hasbihal ettik. Gerekli istişareleri yaptık. Pazar esnafımızın sorunlarını, alışveriş yapan vatandaşlarımızın dertlerini dinledik. Ayrıca çevre kirliliği konusunda hassasiyet oluşturması amacıyla başlatılan naylon poşet kullanımını azaltma projesine de destek olduk. Dulkadiroğlu Belediyemizin yaptırmış olduğu bez çantaları vatandaşlarımıza dağıttık.”

Yorumlar (15)
Bez çanta! 3 yıl önce
50 bin bez çanta dağıtırken o pazardaki sebze meyve fiyatlarını da görmüşsünüzdür sayın devlet büyüklerim,iş poşet çanta işini geçti millet geçim derdine düştü...keşke o kadar masrafı evine erzak almakta zorlanan fakir fukuraya ikramda bulunarak yapsaydınız!malum dağıttınız makarna sakatasız yenmiyor..
Edem46 3 yıl önce
Eminim üzerinde de ampul un rozeti vardır...ve bunun parası da bin misliyle halktan geri çıkartılır
kentli 3 yıl önce
bu haberden çıkarımım bez çanta iyi bir şeydir.Bez çantayla oy isteriz.Bez çanta verdiğimiz için oyunuzu bize verin.Bez çantayla sizi etkileriz çünkü....
kahraman 3 yıl önce
şu kendinizin bile tasvip etmediği suni gülücükler varya.yazık günah.olduğunuz gibi görünün göründüğünüz gibi olun lütfen.seçimden sonra o zavallı pazar esnafı ve vatandaş odanıza bile giremez değilmi. 50 bin adet bez torba bu belediye kesesinden yapıldığına göre bunu seçim malzemesi yapmak haktan revamı.devletin tüm imkanlarını kullanarak seçim kazanmak hangi akla vicdana sığar.yakışmıyor adı adalet kalkınma partisi olan kardeşlerimize.
KÜÇÜKCERİT 3 yıl önce
YIL OLMUŞ 2019 İNSANLAR HALA BEZ TORBAYA KANIYOR. DİYECEK KELİME BULAMIYORUM...
Yeter artık 3 yıl önce
Yeter artık bu insanlar o torbaları dolduramayacak haldeler ve bizim maraş halen bu zihniyete oy veriyor bu genel seçim değil milletin parasıyla seçim kampanysı yapıyor Belediyeyi batırdığı yetmedi belediyede maas alıp işe gitmeyenler var o kadar insan işsizken ben tecep tatyip erdoğna oy veren biriyim lakin yetelde bu zihinyete oy yok.
Ökkeş 3 yıl önce
Dağıtın milletin Malını bakalım sonu ne olacak.
sade vatandaş 3 yıl önce
Habere bak, belediye bez çanta dağıtmış. Geri kalmışlığın çaresizliğin haberi.
:))) 3 yıl önce
Bez çanta dağıtacağınıza fiyatları düşüttürün İstanbul la K.maraşta biber aynı fiyat Allahtan korkun be nakliye İstanbul la buraya aynı mı ? Mersin den Hatay dan geliyo da.
Vatandaş 3 yıl önce
Siz gazetecilerden gündeme getirmenizi istediğimiz bazı isteklerimiz var :
1- tarım ve hayvancılığın sorunlarının gündeme getirilmesi
2- şehir merkezinden ilçelere belediye otobüsü seferlerinin koyulması
3- küçük ilçelere fabrikalar kurulması için yatırımcılara çağrıda bulunulması
4- Andırın - Göksun yolunun tamamlanması
5- turizm alanlarının yeterli tanıtımının yapılması
6- Afşin - Elbistan A termik santraline filtre takılması
7- Eğitim alanındaki eksiklerin gündeme gelmesi
Teşekkürler
Musti 3 yıl önce
Cantalarla kendi reklamlarini yapiyorlar parasi belediyeden haklar ne olucak hala ahireti anlayan yok insanlar gaflette yazikp
Bağcı 3 yıl önce
Kshraman isimli yaxan kardeş ağzına sağlık.yahu hak hukuk helal haram unutuldu.50 bin adet çanta.bırakın bir çanta İle oy feşirmeyi.bu icraatmı.dulkadiroğlu belediye başkanı imara bile söz edemiyor deniyor.belediye deyince ilk akla imar gelir.insanlar nefret ediyor,mühendisler proje yapmak istemiyor..nerede halka hizmet.amme nin parasıyla torba dağıt oy topla.Güngörün memleketin bir sorununa ne projesi var acaba..haaaa pazar çantasııııııı.tamam
SARI 3 yıl önce
hapı yuttunuz esnaflar yarın zabıta lar ceza kesmeye cıkar
GÖREN GÖZ 3 yıl önce
SEN REKLAM OLSUN DİYE SEÇİM AREFESİNDE ÇANTA DAĞITIYORSUNDA, VATANDAŞA DAĞITTIĞIN ÇANTAYI NASIL DOLDURACAĞINI SORDUNUZMU? SEN OY DERDİNDESİNDE KASAP HESABI VATANDAŞTA ÇANTAYI VEYA EVİN MUTFAK İHTİYACININ NASIL KARŞILARIM DERDİNDE, SİZLER BUNU BİLİYORMUSUNUZ MUKTEDİRLER.
kahramanmaraşlı 3 yıl önce
ben şaşdım kaldım millet vekilleri belediye başkanları ve adayları na ulaşmak mümkün degil facebook tan ulaşalım diyorsun mesajları kapalı neden nicin acın kardeşim vatandaş ne yazmış okuyun anlam veremedim milletten oy istiyorsunuz ama millet size ulaşmasın diye kapatmışınız yarın secilirseniz herhalde hic ulaşamaz ve bulamaz hale gelirsiniz cok ayıptır yapılan danışmanlarınızı arıyoruz toplantıda toplantıda hic bitmeyen toplantı halindeler geri dönüş de yok nasıl olucak şimdi hem vAllah hemde billah gecmiş yıllarda nevzat pakdil vekilimizin makamını aramıştım akşam saat 8 30 birzat kendisi aradı ve o kadar mutlu oldumki anlatamam aradıktan sonra gerisi önemli degil önemli olan vatandaşına deger verip o arayan kişiyi aramasıdır yapılan yanlış acın iletişimlerinizi vatandaş ulaşsın size
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 27 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı