Dulkadiroğlu Kamu Külliyesinde çalışmalar Sürüyor

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın prestij projeleri arasında yer alan Kamu Külliyesi projesinde sona gelindi.

Dulkadiroğlu Kamu Külliyesinde çalışmalar Sürüyor

Dulkadiroğlu İlçesinin yeni şehir merkezi olmaya aday kamu külliyesi alanında çalışmalar hızla devam ediyor. Belediye hizmet binasında çalışmalarda sona yaklaşılırken, kaymakamlık binasında ise inşaat çalışmaları için hazırlıklar sürüyor.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın prestij projeleri arasında yer alan Kamu Külliyesi projesinde sona gelindi.

Belediye hizmet binası ile birlikte meclis binası, kreş ve yemekhane binaları tamamlanırken, kaymakamlık binası ile ilgili de ihalenin tamamlandığı ve inşaata başlanacağı bildirildi. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçenin geleceği olan projenin hızla devam ettiğini bildirdi.

Başkan Okay, konuyla ilgili konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Doğuya doğru gelişimin önünü açacak olan bu projeyi çok değerli görüyoruz. Bu kapsamda çalışmaları büyük bir titizlikle takip ediyoruz. Bugün geldiğimiz noktada belediye hizmet binası, kreş, meclis binası ve yemekhane gibi binalarımız neredeyse tamamlanmış durumdadır. Kaymakamlık binamızın da ihalesi yapıldı. Zaten temeli atılmış olan binanın inşaatına kısa zamanda başlanacağını öngörüyoruz. Tüm bu çalışmaların tamamlanmasıyla ilçemiz modern ve kamu hizmetleri bakımından üst düzey bir yapıya kavuşmuş olacak.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
sade vatandaş
sade vatandaş - 1 yıl Önce

Kendi keyfini ve rahatını düşünen bir yönetim, işleri güçleri lüks,konfor, makam araçları,koltuk sevdası, kendini bu makama getiren insanlardan korkan bir yönetim anlayışı, korumalar v.s, kabile devleti yönetim biçimi.

Gökhan
Gökhan - 1 yıl Önce

Yiyin beyler yiyin devletin malı deniz

adaletsizsinizzzz
adaletsizsinizzzz - 1 yıl Önce

kamu demek halk demek, ne kamu külliyesi , yandaş külliyesi , rant külliyesi, torpille işe alma külliyesi desek daha doğru olacaktır. bundan sonra size oy verirsem namussuzum o kadar.

ALİ Yılmaz
ALİ Yılmaz - 1 yıl Önce

Neden bu israf saltanat neden üstelik öz kaynakla değil kredi, borç la yapılıyor

kardelen
kardelen - 1 yıl Önce

bol bina yaptırın. Dulkadiroğlu ilçesi doğukent civarından ibarettir. hiç şehrin merkezi ile alakalı değildir. diğeri ise yani onikşubat sadece üngüt ile sınrlıdır onunda şehir merkezi ile alakası yoktur. biri ruma diğeri şama çeksin perişan olan vatandaş halktır. paranız çok nasıl olsa durmadan bir kaç bina daha diktirin. nasıl olsa çok şey üretip satıyorsunuz. hiç borcunuz da yok.

SIRADAKİ HABER